2022-08-18

Pasja. Spojrzenie od środka, cz. 3. Prawo.

Pasja. Spojrzenie od środka, to cykl lifestylowych rozmów w których goście Piotra Szewczyka opowiadają o swoich pasjach, zainteresowaniach i sposobach na ciekawe życie. Do udziału w spotkaniach zapraszani są "zwykli" pasjonaci, którzy każdego dnia rozwijają swoje osobiste umiejętności, a jednocześnie wpływają na otaczające nas rzeczywistość. Każdy z gości spotkania ma własną przestrzeń wyrazu, a widzowie i słuchacze mogą spojrzeć na pasję od środka. Gościem trzeciego spotkania będzie adwokat Sybilla Szlósarczyk - prowadzi sprawy na terenie całej Polski. Specjalizuje się w prawie cywilnym i gospodarczym ze szczególnym uwzględnieniem sporów sądowych.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń