2019-09-13

XXII Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu już po raz dwudziesty drugi zaprasza na Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej. Do udziału w przeglądzie organizatorzy zapraszają grupy oazowe i schole działające przy parafiach, ale także zespoły i solistów, którzy nie są związani z ruchem oazowym. Jednym słowem, każdemu komu gra w sercu religijna pieśń może przystąpić do konkursowej rywalizacji. 

Na zgłoszenia czekamy do 11 października 2019 do godziny 16.00. Szczegóły oraz wszelkie informacje w formularzach poniżej.  Przegląd odbędzie się 27.10.2019 godz. 15.00 sala widowiskowa MOkiS. Zapraszamy! 

Załączniki:

1Karta zgłoszeń - 2019.pdfPobierz
2MOKIS_Klauzula_inf_dla_odbierajacych_dzieci.pdfPobierz
3MOKIS-Zgoda rodzica z informacją.pdfPobierz
4Obowiązujący regulamin XXII Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej-4-2.pdfPobierz
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń