2022-09-07

POLE DANCE – taniec erotyczny czy dobry trening?/ ZA BURTĄ PYTAŃ

Rodzaj widowiskowej akrobatyki, trening siłowy, taniec erotyczny czy po prostu taniec na rurze? Pole dance nadal przez wielu kojarzony jest bardziej z tańcem w nocnych klubach, niż widowiskowym sportem uprawianym w większości przez kobiety. No właśnie – jak z tym w końcu jest? Jak pole dance może wpłynąć na wygląd ciała oraz pewność siebie i dlaczego tyle kobiet decyduje się na popularną „rurkę”? Najlepiej o tym wie Klaudia Wszołek, instruktorka i pasjonatka pole dance’u. W #ZaBurtąPytań opowie o swojej przygodzie z tym sportem, reakcji rodziny i znajomych oraz plusach i minusach treningów. Czy miała kiedyś problemy w związku z wyborem takiej a nie innej pasji? Czy pole dance jest dla każdego? I czy rzeczywiście jest tak trudno? Podcast prowadzi Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń