2022-09-07

NAUCZYCIEL ROKU: najlepsi nauczyciele odejdą, jak nie będzie dialogu/ ZA BURTĄ PYTAŃ

Dariusz Martynowicz - nauczyciel języka polskiego w Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach, członek grupy SUPERBELFRZY RP, edukator, trener. Fascynat kreatywności i nowoczesnych technologii. Człowiek Roku 2020 "Gazety Krakowskiej" za rozsądne i sensowne zmiany w polskiej edukacji. "Nauczyciel Roku 2021". Nasz rozmówca szczerze mówi o systemie edukacji, diagnozuje problemy i rozterki młodego pokolenia oraz opowiada o swoich relacjach z uczniami i innymi nauczycielami. Jak to się stało, że zamarzył mu się zawód nauczyciela? Jakie dostrzega największe bolączki polskiej szkoły? Ile powinni zarabiać nauczyciele? Co zmieniło się w jego życiu po zdobyciu tytułu Nauczyciela Roku? Podcast prowadzi Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń