2021-03-13

Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież z terenu naszej gminy do udziału w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2021 r. Honorowy Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka. Jak w poprzednich latach tegoroczny Konkurs również prowadzony będzie w drodze wielostopniowych eliminacji:  

Czytaj więcej

2021-03-12

66. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - etap powiatowy

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe do udziału w 66. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim         Eliminacje dla młodzieży oraz dorosłych z terenu naszego powiatu odbędą się stacjonarnie w rygorze sanitarnym bez udziału publiczności w dniu 17 kwietnia (sobota) 2021 r. o godz. 12.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu (Myślenice ul. J. Piłsudskiego 20).

Czytaj więcej

2020-06-16

Ruszyły Myślenickie Inicjatywy Lokalne. MIL 2020

Masz pomysł? My mamy pieniądze by pomoc Ci go zrealizować! Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu jest operatorem programu wsparcia finansowego pn.: Myślenickie Inicjatywy Lokalne. MIL 2020.

Czytaj więcej

2020-05-20

XV REGIONALNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „ZWIERCIADŁO” SUŁKOWICE 2020

Utknąłeś w domu! Masz wiele zakazów i nakazów - ale jednego Ci nikt nie zabrał - możesz marzyć, możesz tworzyć!Dlatego ten konkurs jest dla Ciebie!Namaluj swoje marzenia, namaluj co Ci w duszy gra.Nie narzucamy Ci tematu, chcemy abyś pokazał siebie – może swoje myśli, swoje emocje, swój styl. Praca może być obrazem świata realnego bądź wyobrażonego.Zadbaj o odpowiedni wyraz artystyczny aby nas zaskoczyć.Najciekawsze prace będziecie mogli zobaczyć w nowej odsłonie. A więc do dzieła! Czekamy na Twoją pracę do: 10.06.2020 r.Więcej informacji w regulaminie

Czytaj więcej

2020-05-20

Konkurs plastyczny i literacki – narysuj lub opisz swoje spotkanie z poezją JANA TWARDOWSKIEGO

Centrum Młodzieży w Krakowie zachęca wszystkie dzieci (młodsze i starsze) do przesyłania własnej interpretacji dowolnie wybranego wiersza Jana Twardowskiego – w formie plastycznej lub literackiej. Do tematu możecie podejść w sposób żartobliwy lub na poważnie – wszystko zależy od Was. 1 czerwca to oczywiście DZIEŃ DZIECKA, ale jest to również dzień urodzin wybitnego poety, księdza Jana Twardowskiego. W tym roku obchodzimy 105. rocznicę jego urodzin. To właśnie „Ksiądz Jan od biedronki”, jak często się go nazywa, doskonale rozumiał potrzeby dziecka – śmiechu, zabawy i akceptacji świata. Właśnie dla dzieciaków napisał m.in.: „Zeszyt w kratkę”, „Patyki i patyczki”, „Kasztan dla milionera”, a dla nieco starszych „Zaufałem drodze” czy „Rwane prosto z krzaka”. Co w dziełach księdza Jana Twardowskiego najmocniej do Was przemawia? Konkurs startuje w dniu urodzin Poety, tj. 1 czerwca.

Czytaj więcej

<
2 / 2
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń