2022-09-07

Bajka z fotela. Jaś i Małgosia

Następna bajka jest o Małgosi i Jasiu jej małym bracie. Moi kochani bez Baby Jagi bajki tej nie rozpoznacie. Nie poznacie... Obsada: Małgosia: Aleksandra Chmiel, Jaś: Laura Figuła *** Myślenicki Ośrodek Domowej Kultury to ponad 20 autorskich propozycji, które są publikowane w mediach społecznościowych od poniedziałku do soboty. Obejmuje serię vlogową w formie filmów warsztatowych i edukacyjnych dla dzieci, młodzieży, dorosłych, ale i także całych rodzin. Przygotowaliśmy także cykle spotkań, zajęć oraz ciekawe transmisje online. Zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice Świetlica w Bęczarce , Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Kino MUZA w Myślenicach, Chór "Hura", Teatr im. Ks.Kardynała Karola Wojtyły oraz Centrum Wodne Aquarius.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń