2024-02-27

Web o' Brook dobczycka formacja muzyczna o bardzo mocnym brzmieniu w Granym Poniedziałku!

Grany poniedziałek, 26.02.2024 r. Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec i... Zespół WEB O'BROOK. To był wieczór ze zdecydowaną mocną muzyką, ze słowami, które również niosły mocne przesłanie. Sala lustrzana wypełniona po brzegi, żywiołowe oklaski zdradzające jednoznacznie, że ten występ zespołu z Dobczyc podoba się i to bardzo!

Jak napisał współrowadzący Grany Poniedziałek Rafał Podmokły:

- "Czy mam być twardy jak bruk ?" - pytał kiedyś Glaca z zespołu Sweet Noise. Czterech jeźdźców rockowej apokalipsy z formacji Web O'Brook pokazuje, że nawet twardziel może być wrażliwy, a punk rock to coś więcej niż "trzy akordy, darcie mordy".

Gitarowy wykop łączą z mądrym (ale nie przemądrzałym) tekstem i ciekawą aranżacją. Mają to bliżej nieokreślone "coś" co powoduje, że jak wlecą jednym uchem to już drugim nie wylecą. Są jak Mac Gyver, który z paczki zapałek potrafił zbudować helikopter. Walenie głową w mur podobno nie przynosi pozytywnych skutków ale łbem o bruk?"

Skład Zespołu:
Maciej Machnicki - gitara, wokal
Andrzej Pudlik  - gitara
Grzegorz Skuza - gitara basowa
Paweł Stożek - perkusja

To był DOBRY WIECZÓR, DOBRY GRANY PONIEDZIA ŁEK, liczymy na kolejne dobre odsłony. Kolejne spotkanie już 18 marca - zapraszamy!
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń