2023-05-30

Kto się boi Pani Eś? Spektakl 3 i 4 czerwca

„Kto się boi Pani Eś?” - na podstawie scenariusza Marty Guśniowskiej. Obsada: śmierć, Kostek, Dziadek, Koń, Owca, Pies, Koza, Krowa, Diabeł I, II, III, Maleńka, Kura I, II, III oraz inne kury, Chłop, Baba, Muchy, Zombie.

 
Ze śmiercią jest pewien problem. Nikt jej nie lubi, a prawie nikt na nią nie czeka. Z natury nie ma serca, nie przyjmuje słowa „nie”, i dlatego musi ocieplić swój wizerunek. Stara się być uprzejma i zanadto nie straszyć tych, po których przychodzi. Tak naprawdę nie jest zła. Sama mówi, że jest raczej jak „Biuro podróży”, które zabiera cię do Disneylandu, albo w inne miejsce na wakacje all inclusive w jedną stronę.
Śmierć mieszka w zaświatach razem ze swoim synem
– Kostkiem. Dzięki niemu, a może prze niego rozpoczynamy jego pierwszą podróż po Ziemi, na której nikt nie umiera. Dlaczego? Bo Kostek sadzi, że życie na Ziemi sprawia naturze ogromną radość, dlatego nie chce go nikomu odbierać.
Wierzy, że jeśli do tej pory mama Śmierć nie zabierze nikogo. Czy Kostek zrozumie, że postąpił źle nie słuchając mamy i wcielając swój plan w życie?
Zobaczycie gdy obejrzycie spektakl.


Przesłanie: Śmierć jest potrzebna do życia na Ziemi, w cyklu ustalonym przez naturę.

Czas trwania: około 50 minut
Wiek adresata: od 6 lat

Terminy:
4 czerwca dla miasta godz. 11:00
5 czerwca dla szkół: godz. 09:30 i 11:00 (wstęp 10 zł)

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń