2023-04-12

Koncert Kameralny Polish Art Philharmonic

Po raz pierwszy we wnętrzach Galerii Sztuki Współczesnej w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu zabrzmi muzyka wykonywana przez orkiestrę Polish Art Philharmonic.

Po raz pierwszy we wnętrzach Galerii Sztuki Współczesnej w MOKiS zabrzmi muzyka wykonywana przez orkiestrę Polish Art Philharmonic.
26. kwietnia 2023 roku (środa) o godzinie 18:00 będzie można wziąć udział w niezwykle atrakcyjnym koncercie, pełnym wiosennych brzmień i różnych oblicz orkiestry.

Zespół mający siedzibę w Myślenicach pokaże się w składzie kameralnym – smyczkowym i zaprezentuje:
1. Koncert podwójny d- moll J.S. Bacha na dwoje skrzypiec i orkiestrę
2. ‘Suita z czasów Holberga’ E.Griega
3. ‘Cztery Pory roku’ A. Vivaldiego

Partie solowe skrzypiec oraz dyrygowanie – Maestro Michał Maciaszczyk
Drugie skrzypce solo – GOŚĆ SPECJALNY orkiestry


Bilety w cenie 30 zł cały, 20 zł ulgowy do nabycia w kasie MOKiS, w godzinach otwarcia kasy. Respektowane są karty zniżkowe.

Patroni honorowi wydarzenia: Gmina i Miasto Myślenice, Fundacja „Twoja kultura.”

Patroni medialni – Myślenice iTv, Miesięcznik Sedno, Gazeta Myślenicka, portal Miasto-info

Zdjęcia z koncertu przyjętego owacjami!
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń