2018-01-18

Myślenickiego Festiwalu Pieśni Chóralnej “Kolędy i Pastorałki”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu już po raz 27 zaprasza do udziału w ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Chóralnej "Kolędy i Pastorałki". Najlepsze chóry z całej Polski będzie można usłyszeć 28 stycznia w sali widowiskowej MOKiS w godzinach: 10.00 - cześć pierwsza ; 13.00 - część druga.

Wielki koncert finałowy przewidziano na godzinę 18.00. Na scenie ponownie zaśpiewają nagrodzone chóry. Ponadto odbędzie się także ceremonia wręczenia nagród. Po przesłuchaniach koncertowych poszczególne chóry zapewnią oprawę muzyczną mszy świętych w wybranych kościołach na terenie Gminy Myślenice.

Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem Jego Eminencji Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, Metropolity Arcybiskupa Krakowskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pana Macieja Ostrowskiego. Organizatorem imprezy jest MOKiS natomiast festiwal jest finansowany z budżetu Miasta i Gminy Myślenice.

- Na scenie zaprezentuje się w sumie 15 chórów, czyli około 400 osób. To będzie prawdziwe święto chóralistyki. Myślenicki Festiwal znany jest od lat w całej Polsce i cieszy się ogromnym uznaniem wśród widzów. Umiejętności chórów oceniać będzie jury, które od lat śledzi konkursowe zmagania w Myślenicach - wyjaśnia Piotr Szewczyk, zastępcą dyrektora MOKiS.

Załączniki:

1FB_chory.jpgPobierz
2Myslenicki Festiwal Pieśni Chóralnej 2014- program przesłuchań.pdfPobierz
3plakat_przegląd 2018.jpgPobierz
4plakat_przegląd_program 2018.jpgPobierz
5XXIII MYŚLENICKI FESTIWAL-oprawa liturgii.pdfPobierz
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń