2023-02-17

Grany Poniedziałek inny niż wszystkie. Bałucki&Szymula fantastyczny muzyczny eksperyment!

Wojtek Bałucki i Franek Szymula obaj młodzi, obaj zdolni. Jak ogień i woda, powietrze i ziemia… muzyczne żywioły!

Czytaj więcej

2022-08-31

Kącik Zapomnianej Piosenki - Wiśniowy Sad

Najnowsza propozycja Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury powstała przy współpracy Tercetu Pandemicznego w składzie: Magdalena Starzec, Mieczyslaw Starzec, Tomasz Ryszardowicz Chorzalski. Dzięki niej będziecie mogli nie tylko przypomnieć sobie szlagiery retro, ale także nauczyć się ich wraz z muzykami. Dzisiaj utrzymanie w rytmie mambo "Wiśniowy sad", oryg. Cerisiers Roses et Pommiers Blanc. Autorem muzyki jest Louis Guglielmi , pseudonim: Louiguy Śpiewajmy wspólnie w naszych domach!

Czytaj więcej

2022-08-31

Kącik zapomnianej piosenki - Młodym być i więcej nic

Dziś kolejny odcinek Kącika Zapomnianej Piosenki powstałego przy współpracy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Tercetu Pandemicznego w składzie: Magdalena Starzec, Mieczyslaw Starzec, Tomasz Ryszardowicz Chorzalski. Dzięki niemu możecie nie tylko przypomnieć sobie szlagiery retro, ale także nauczyć się ich wraz z muzykami. Dzisiaj kolej na piosenkę. "Młodym być i więcej nic! " - walc z filmu "Szczęśliwa trzynastka" do muzyki Jerzego Petersburskiego. Autorzy cyklu zachęcają do wspólnego nauczenia się tekstu, bo refren będzie za Wami "chodził", to pewne! Dopókiśmy młodzi i sercem, i duszą, Nie wiemy, jak cenić ten skarb... Zachęcamy do wspólnego śpiewania!

Czytaj więcej

2022-08-31

Kącik Zapomnianej Piosenki - Odrobinę szczęścia w miłości

Dziś kolejny odcinek Kącika Zapomnianej Piosenki powstałego przy współpracy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Tercetu Pandemicznego w składzie: Magdalena Starzec, Mieczyslaw Starzec, Tomasz Ryszardowicz Chorzalski. Dzięki niemu możecie nie tylko przypomnieć sobie szlagiery retro, ale także nauczyć się ich wraz z muzykami. Dzisiaj wielki szlagier "Odrobinę szczęścia w miłości" do muzyki Jerzego Petersburskiego.Piosenka była wykonywana przez wiele wokalistek i wokalistów m.in. przez Irenę Santor, Hannę Banaszak czy Bohdana Łazukę. Ale pierwsze wykonanie należało do Toli Mankiewiczówny w filmie o intrygującym tytule. Jakim? Tego dowiecie się już z zapowiedzi materiału.

Czytaj więcej

2022-08-31

Kącik Zapomnianej Piosenki - Stachu

Dziś kolejny odcinek Kącika Zapomnianej Piosenki powstałego przy współpracy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Tercetu Pandemicznego w składzie: Magdalena Starzec, Mieczyslaw Starzec, Tomasz Ryszardowicz Chorzalski. Dzięki niemu możecie nie tylko przypomnieć sobie szlagiery retro, ale także nauczyć się ich wraz z muzykami. Dzisiaj kolej na piosenkę "Stachu" do muzyki Mariana Rudnickiego i słów Zbigniewa Drabika. Autorzy cyklu zachęcają do wspólnego nauczenia się tekstu, bo refren będzie za Wami "chodził", to pewne!

Czytaj więcej

2022-08-31

Kącik Zapomnianej Piosenki - Stachu

Dziś kolejny odcinek Kącika Zapomnianej Piosenki powstałego przy współpracy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz Tercetu Pandemicznego w składzie: Magdalena Starzec, Mieczyslaw Starzec, Tomasz Ryszardowicz Chorzalski. Dzięki niemu możecie nie tylko przypomnieć sobie szlagiery retro, ale także nauczyć się ich wraz z muzykami. Dzisiaj kolej na piosenkę "Stachu" do muzyki Mariana Rudnickiego i słów Zbigniewa Drabika. Autorzy cyklu zachęcają do wspólnego nauczenia się tekstu, bo refren będzie za Wami "chodził", to pewne! W komentarzu znajdziecie grafikę z tekstem tej piosenki. Zachęcamy do wspólnego śpiewania!

Czytaj więcej

2022-08-30

Andrzejkowa Domuffka

W Andrzejkową piątkową noc! DJ Brothers postara się trafić w Wasze gusta muzyczne i miksować rożne gatunki muzyki. Gościem specjalnym będzie DJ HARNAŚ.

Czytaj więcej

2022-08-30

Hej kolęda, kolęda... myślenickie kolędowanie online

Hej kolęda, kolęda to wydarzenie online zrealizowane w oparciu o dorobek artystyczny Zespołu. Podczas trwającego niespełna 20 minut programu możemy usłyszeć kolędy w wykonaniu najmłodszych artystów oraz chórzystów z Zespołu Pieśni i Tańca "Ziemia Myślenicka". Popularne kolędy i pastorałki – także te w nietypowej aranżacji wybrzmią w ostatnich dniach pory kolędniczej.

Czytaj więcej

2022-08-30

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka - koncert online

Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Myślenickie Towarzystwo Kultury serdecznie zapraszają na premierę internetową koncertu Zespołu Ziemia Myślenicka, który został zarejestrowany w grudniu 2019. Nagranie po raz pierwszy publikowane jest w sieci. Już 8 maja 2020 r., o godz. 19.00 będzie dostępne dla wszystkich użytkowników na profilu Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka na facebooku. Zapraszamy do wspólnego oglądania!

Czytaj więcej

2022-08-30

Koncert online/K.Meisinger, M.Maciaszczyk, Polish Art Philharmonic

Orkiestra Polish Art Philharmonic i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają serdecznie na koncert online. 7.05.2021 roku o godzinie 19:00 na Facebooku oraz YouTube orkiestry rozpocznie się transmisja koncertu z Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej. W programie koncertu znajdą się utwory na gitarę z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej. Partię solową wykona znakomity gitarzysta Krzysztof Meisinger, a orkiestrę Polish Art Philharmonic poprowadzi Maestro Michael Maciaszczyk.

Czytaj więcej

2022-08-30

Poranki muzyczne dla dzieci i młodzieży - "KOSMOS"

Orkiestra Polish Art Philharmonic oraz Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu mają zaszczyt zaprosić dzieci i młodzież do 18 roku życia do uczestnictwa w Porankach Muzycznych dla dzieci i młodzieży – „KOSMOS”. W programie Poranków Muzycznych znajdzie się Symfonia „Jowiszowa” nr 41 Wolfganga Amadeusza Mozarta.

Czytaj więcej

2022-08-21

Dynamiczna Domuffka

To będzie prawdziwy DYNAMIT wśród wszystkich domuffek! Zapraszamy na edycje specjalną!

Czytaj więcej

<
1 / 2
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń