2024-03-20

Pianista Michała Basista i beatboxer Szymona Chmiel - SzNaJdeR - pokazali się fantastycznie w marcowym Granym Poniedziałku

GRANY PONIEDZIAŁEK- NOWY POCZĄTEK. SZNAJDER & MICHAŁ BASISTA - wyjątkowy koncert w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

 Po raz kolejny okazało się, że w Myślenicach prawdziwych talentów nie brakuje. Dziś mogliśmy podziwiać młodych, kochających swoje muzyczne pasje ludzi. Pianistę Michała Basistę i beatboxera Szymona Chmiela - SzNaJdeRa.

Kto był ten wie, że choć tak różni obaj fantastyczni, znakomici w swoich dziedzinach. Publiczność nie kryła zachwytu, my również nie.

Brawo Michał i Szymon. Brawa za takie połączenie dla prowadzących Piotr Dziadkowiec i Rafał Podmokły.
Kolejny Grany Poniedziałek 15 kwietnia, zapraszamy.
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń