2023-05-30

Okno na Świat, spektakl Młodzieży z teatru im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły - spektakl otwarty, biletowany

„Okno na Świat” to spektakl na podstawie tekstu napisanego przez Magdalenę Marszałkowską.

 Obsada: Młodzież z teatru im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły

Autorka: "Temat wziął się jak zwykle z życia. Zaczęłam obserwować kobiety na emeryturze, szczególnie takie, które całe życie poświęciły innym, pomijając swoje własne marzenia, pragnienia. Główne bohaterki to taki model Matki Polki na emeryturze, które całe życie najpierw oporządzały dzieci, męża, dom, potem szły do pracy, a po powrocie od nowa sprzątały ten cały inwentarz.
Mnie zainteresowało, co się dzieje z taką kobietą, gdy mąż umrze, dzieci wyjdą z domu, a życie zawodowe się zakończy. Co takiej kobiecie zostaje? Ciężki temat samotności poprzeplatałam pastiszem telenoweli brazylijskiej, oglądanej przez główne bohaterki, i to okazało się strzałem w dziesiątkę."

Reżyseria: Agnieszka Tola Słomka

Dwa spektakle: 3 czerwca sobota, g. 17:30 oraz 19:00

Czas trwania: 60 minut

Cena biletu: 10 zł

Bilety można zakupić w kasie biletowej MOKiS, w dniach od 1-3 czerwca od godz. 13:00.

Zapraszamy.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń