2023-04-14

Kulturalny piątek w MOKIS. Wernisaż WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA i finisaż "ENERGIA NATURY"

Kulturalny wieczór... Wernisaż wystawy Andrzej Boryczko WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA... oraz finisaż Hanki Gąsienicy-Samek "ENERGIA NATURY" to znakomity pomysł by dobrze, a nawet bardzo dobrze rozpocząć weekend.

 
Jak słyszeliśmy w kuluarach "lania wody nie było" i wszyscy zgodzili się z Andrzejem WODA JEST NAJWAŻNIEJSZA. Gości swym talentem uraczyli artyści, słowem wstępu i opisem zaś dyrektor Natalia Nowacka.


Przenieśli się licznie przybyli w dwie różne przestrzenie. Poznali artystów na pozór różnych, którzy potrafili w wyjątkowy sposób nakreślić ten sam świat, pełen barw, inspiracji oraz emocji.


Dziękujemy za Waszą obecność.
Zapraszamy koniecznie do zobaczenia wystawy Andrzeja Boryczki, Galeria Sztuki Współczesnej Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń