2022-09-07

szyscy chcemy być zdrowi, piękni i wysportowani. Biegamy, kupujemy karnety na siłownie czy fitness, przygotowujemy diety, dbamy o siebie – wszystko po to, by osiągnąć konkretną sylwetkę lub dobrą kondycję. Sport jest bardzo ważnym elementem naszej codzienności, staje się nie tylko wyznacznikiem zdrowego stylu życia, ale też modą. O roli sportu i zdrowego odżywiania w ramach spotkania z cyklu #ZaBurtąPytań rozmawialiśmy z Michałem Kudasikiem, trenerem personalnym i pasjonatem sportu. Podyskutowaliśmy o dobrodziejstwach siłowni (i kiedy warto na nią pójść), mitach krążących wokół diet i modzie na zdrowy, sportowy styl życia. Spotkanie prowadził Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń