2022-09-07

FACEBOOK I INSTAGRAM robią z nas więźniów?/ ZA BURTĄ PYTAŃ

Cyberkultura i media społecznościowe to potężne źródło możliwości i inspiracji, które ułatwia nam życie, rozwiązywanie problemów i komunikację. Jeszcze nigdy tak wiele rzeczy nie było tak proste. Czasem wystarczy jedno kliknięcie czy wiadomość. Ale nierozsądnie używane social media mają tez ciemne zakamarki - podrasowane zdjęcia znajomych czy brak lajków mogą stać się się przyczyną zmartwień, niskiej samooceny czy uzależnień. Jak temu zapobiegać? Gościem kolejnej debaty online w ramach projektu #ZaBurtąPytań była dr Aleksandra Powierska - social media manager, specjalistka ds. marketingu w mediach społecznościowych, szkoleniowiec. Dyskusję prowadził Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń