2022-09-07

Pseudopandemia? Jak działają TEORIE SPISKOWE - dr Łukasz Lamża/ ZA BURTĄ PYTAŃ

Rtęć w szczepionkach powoduje autyzm, ziemia jest płaska, a samoloty rozpuszczają nad nami smugi chemiczne powodujące raka. Chyba każdy z nas spotkał się chociaż raz z którąś z tych teorii pseudonaukowych. Spiski towarzyszą nam na co dzień, w ostatnich tygodniach sporo rozmawiamy o „pseudopandemii”, wielu z nas coraz mocniej neguje istnienie koronawirusa i zasadność obostrzeń sanitarnych. Czy tak jest naprawdę? Gościem debaty będzie dr Łukasz Lamża, dziennikarz naukowy, pracownik Centrum Kopernika Badań Interdyscyplinarnych Uniwersytetu Jagiellońskiego, autor książki poświęconej teoriom pseudonaukowym „Światy równoległe. Czego uczą nas płaskoziemcy, homeopaci i różdżkarze”. Spotkanie poprowadził Adrian Burtan.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń