2023-12-11

BOEING, BOEING. ODLOTOWE NARZECZONE - spektakl komediowy Teatru Bagatela

Serdecznie zapraszamy na odlotowy spektakl komediowy Teatru Bagatela pt. "BOEING, BOEING. ODLOTOWE NARZECZONE."

Główny bohater sztuki, pilot Maks, twierdzi: „tylko żyjąc z trzema kobietami nie możesz się nudzić”. Sam postępuje według tej zasady, dzieląc swój harmonogram między trzy nie mające pojęcia o swoim istnieniu narzeczone – stewardesy, z których każda ma z nim dyżur innego dnia. Ale pewnego razu grafik nie sprzyja uczuciowemu pilotowi i wszystkie trzy narzeczone wracają do domu w tym samym czasie. W sytuacji bez wyjścia pomóc mogą tylko wierny przyjaciel sprzed lat i gosposia.

Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatnich sześćdziesięciu lat w nowym przekładzie i adaptacji Bartosza Wierzbięty – autora polskich dubbingów do kultowych komedii, takich jak Shrek czy Asterix i Obelix: Misja Kleopatra! Aktorzy grają w podwójnej obsadzie, dzięki czemu widzowie mają szansę zobaczyć ten sam spektakl w różnych interpretacjach aktorskich. Sztuka została wpisana do księgi Guinnessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową Tony Award.

Czas trwania spektaklu: 135 minut (1 przerwa)

Kiedy?

Niedziela 10.03.2024 r. godz. 17.00

Obsada/zamiennie:

Marek Kałużyński

Maks

Michał Kościuk

Paweł

Marcel Wiercichowski

Paweł

Katarzyna Litwin

Nadia

Ewa Mitoń

Nadia

Aleksandra Godlewska

Johanna

Magdalena Walach

Johanna

Karolina Chapko

Jola

Kamila Pieńkos

Jola

Izabela Kubrak

Janet

Małgorzata (Weronika) Piskorz

Janet

Twórcy: Autor Marc Camoletti

Tłumaczenie/ adaptacja: Bartosz Wierzbięta

Reżyseria: Paweł Pitera

Scenografia: Joanna Schoen

BILETY:

130 zł/osobę

KASA MOKIS, tel. 12/272 15 11 wew.29.
www.kupbilecik.pl
BILETY GRUPOWE: TEL. 608 587 192

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń