2023-09-19

Taneczny spektakl "Madagaskar" w wykonaniu Studia Tańca R, zachwycił publiczność

Ponad 110 tancerzy na MOKiSowej scenie, w wieku od 4 do 35 lat. Energia, moc, radość podczas wyjątkowego muzyczno-tanecznego wydarzenia. Spektaklu pt. "Madagaskar" za którym stało Studio Tańca "R".

Reżyserem tego przedstawienia była Agnieszka Ferenc, choreografię przygotowały: Oliwia Bochenek, Agnieszka Ferenc, Karolina Kozik, Karolina Moskal, Emilia Skoryk i Magdalena Ziemba. Za muzykę odpowiedzialny był Piotr Skóra, za nagłośnienie i oświetlenie firma Performing Arts.

Trudno w jednym zdaniu powiedzieć, co działo się na naszej scenie w minione niedzielne popołudnie. Taniec, śmiech, madagaskarowy klimat pełen wzruszeń. Widownia wypełniła się po brzegi, a zgromadzeni nie ukrywali swojego zachwytu nagradzając artystów gromkimi brawami.

Studio Tańca R prowadzi zajęcia w Sułkowicach, Myślenicach i Dobczycach, a spektakle taneczne, takie jak "Madagaskar" są czymś, co wyróżnia ich z pośród innych szkół tańca. R jak rodzina, i to jest fakt - w grupach tanecznych czuć rodzinną atmosferę i wielkie zaangażowanie tancerzy, tych młodszych i tych starszych.

Karolina Moskal tancerka, trenerka, założycielka Studia Tańca R zaprasza do Myślenic: "Na zajęcia taneczne, trwa aktualnie nabór na taniec współczesny dla osób początkujących od lat 12, te zajęcia dbywają się w Domu Ludowym, w środy o 19.30. Do kilku naszych grup w Studiu Tańca R, wciąż można dołączyć, mamy jeszcze miejsca. W celu szczegółowych informacji należy dzwonić pod nr tel. 790 772 776. Nie zwlekajcie z zapisem, miejsc jest niewiele, a wiosną Studio Tańca R przygotuje kolejny spektakl, w którym możecie wystąpić. Zapraszam również na kolejny R- spektakl, który odbędzie się 28 października na naszej scenie zaprezentują się grupy tańca współczesnego."

fot. Tadeusz Wawok

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń