2023-12-06

Grany Poniedziałek Nowy Początek - MAJA Winkler

To będzie wyjątkowe muzyczne spotkanie na zakończenie roku 2023 w ramach cyklu Grany Poniedziałek, którego prowadzącymi niezmiennie są Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec.

Czytaj więcej

2023-11-03

Zapraszamy na uroczyste gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w Myślenicach

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka zaprasza na patriotyczne uroczyste gminne obchody Narodowego Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2023 r. Główna uroczystość z Mszą Świętą w intencji Ojczyzny oraz apel z przeglądem pododdziałów, pocztów sztandarowych zaplanowano na godzinę 14:00 w Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej oraz na płycie Rynku w sąsiedztwie Pomnika Niepodległości.

Czytaj więcej

2023-11-02

Koncert Adrenalina & Perfect w Myślenicach

Perfect w Myślenicach, to dopiero wydarzenie, a do tego z lokalnym, mocnym akcentem.

Czytaj więcej

2023-10-13

Koncert Polish Art Philharmonic "Śladami kompozytorów polskich - Karłowicz - Kilar"

Zapraszamy na kolejny koncert Polish Art Philharmonic. Tym razem wyruszymy "Śladami kompozytorów polskich - Karłowicz - Kilar". Zapraszam serdecznie do aktywnego udziału - wstęp jest bezpłatny.

Czytaj więcej

2023-10-05

Musical „Jan Paweł II - Przyjaciel wiernych"

Myślenicki Teatr Musicalowy serdecznie zaprasza na przepiękny spektakl. Musical „Jan Paweł II - Przyjaciel wiernych" to ujęta w nowatorski i emocjonujący sposób biografia Karola Wojtyły, napisana tańcem i muzyką. Spektakl został stworzony w celu upamiętnienia i upowszechnienia dziedzictwa, jakie pozostawił Jan Paweł II. Ideą stworzenia musicalu było ukazanie Karola Wojtyły jako zwykłego człowieka, który jak każdy miał swoją historię, trudne życiowe momenty, dylematy i emocjonalne przeżycia, jednak mimo przeciwności losu zawsze starał się być blisko drugiego calowy serdecznie zaprasza na przepiękny spektakl.złowieka.

Czytaj więcej

2023-08-11

Polish Art Philharmonic - jeden z Koncertów Spanish night już 21 sierpnia w naszym Ośrodku Kultury

Koncerty „Spanish night” orkiestry kameralnej z solistą odbędą się 19. sierpnia 2023 roku w Amfiteatrze w Tarnowie o godz. 18.00, 20.sierpnia 2023 roku na Baszcie Zamku w Czchowie o godz. 17.00 oraz w sali lustrzanej Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu 21.sierpnia 2023 roku o godz. 17.00.

Czytaj więcej

2023-07-13

Rynek Pełen Dźwięków - trzy sobotnie koncerty w lipcu na myślenickim Rynku

W trzy soboty lipca myślenicki Rynek rozbrzmiewał będzie muzyką graną na żywo. Wracamy z lubianym muzycznym cyklem, którego ideą niezmiennie jest promocja lokalnych zespołów. Pierwszy koncert 8 lipca o godzinie 19:00, kolejne 22 i 29 lipca o tej samej godzinie.

Czytaj więcej

2023-05-09

Grany Poniedziałek - Blessed by Melpomene

Czas na Blessed by Melpomene w Granym Poniedziałku. Na myślenickiej scenie muzycznej są chyba zespołem z najniższą średnią wieku. Wystarczy powiedzieć że 3/4 grupy to jeszcze nastolatkowie.

Czytaj więcej

2023-04-12

Koncert Kameralny Polish Art Philharmonic

Po raz pierwszy we wnętrzach Galerii Sztuki Współczesnej w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu zabrzmi muzyka wykonywana przez orkiestrę Polish Art Philharmonic.

Czytaj więcej

2023-04-04

Grany Poniedziałek - raper Kacper Bała już 17 kwietnia. Zapraszamy

Kolejne spotkanie w muzycznym cyklu, a w nim raper młodego pokolenia, mieszkaniec Myślenic... ale zacznijmy nieco inaczej!

Czytaj więcej

2023-03-17

Grany Poniedziałek - Tomasz i Natalia Chorzalscy Niezwykła muzyczna podróż

Wbrew temu co możnaby sądzić Tomka i Natalię nie połączyła wcale muzyka. Najpierw było uczucie a dopiero później wspólne muzykowanie.

Czytaj więcej

2023-03-14

Myślenicki Dzień Kobiet w Tereską w tle. Działo się pięknie!

8 marca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu, to tradycyjnie istna kobieca fiesta barwna, radosna, artystyczna! Kolejna edycja Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską (symbolem naszego miasta) w tle okazała się sukcesem.

Czytaj więcej

<
2 / 16
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń