2022-09-07

Domowe SPA. Balsam do ust.

Domowe SPA to nowy cykl warsztatów online, podczas których bedziecie mogli stworzyć kosmetyki. Co tydzień zapraszamy Was po nowe przepisy na kosmetyki naturalne i inne atrakcje, które będziecie mogli tworzyć w swoich domach, bo dom to również miejsce relaksu! okażemy jak wykonać własny balsam do ust. Przygotujemy dwa rodzaje kosmetyków: jeden naturalny - bezbarwny, drugi w wersji kolorowej. Każdy nawilżający i chroniący usta przed wysuszeniem. Realizacja: Małgorzata Szafraniec.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń