2022-08-30

Koncert online/K.Meisinger, M.Maciaszczyk, Polish Art Philharmonic

Orkiestra Polish Art Philharmonic i Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zapraszają serdecznie na koncert online. 7.05.2021 roku o godzinie 19:00 na Facebooku oraz YouTube orkiestry rozpocznie się transmisja koncertu z Sanktuarium Matki Bożej Myślenickiej. W programie koncertu znajdą się utwory na gitarę z towarzyszeniem orkiestry smyczkowej. Partię solową wykona znakomity gitarzysta Krzysztof Meisinger, a orkiestrę Polish Art Philharmonic poprowadzi Maestro Michael Maciaszczyk.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń