2024-01-02

37 odsłona międzynarodowego konkursu fotograficznego „World in 2023”/ „Świat w 2023” mgFoto - zapraszamy

„Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie” Tradycyjnie już z nowym rokiem startujemy z kolejną, 37 już odsłoną naszego corocznego międzynarodowego konkursu fotograficznego „World in 2023”/ „Świat w 2023” . Patronat nad tegorocznym konkursem objęły zacne instytucje: Związek Polskich Artystów Fotografików ZPAF, Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej oraz Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej FIAP.

Czytaj więcej

2023-04-27

Wyniki - Myślenicki Laur Recytacji

W dniu 27 kwietnia 2023 r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się przesłuchania finałowe Miejsko - Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2023. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oraz Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.

Czytaj więcej

2023-04-20

Myślenicki Laur Recytacji kolejność etap finałowy - 27.04 2023

Etap finałowy Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w dniu 27 kwietnia w czwartek. Przesłuchania będą w godz. 9.20. -12.30.

Czytaj więcej

2023-04-05

Wyniki etapu międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji 2023

Do etapu międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji 2023 zgłoszonych przez szkoły zostało 112 uczniów, do etapu finałowego jury zakwalifikowało 66 dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

2023-04-02

Niedziela Palmowa na myślenicki Rynku, deszczowa, barwna i tradycyjna za sprawą Konkursu Palm Wielkanocnych

Dzień deszczowy, chłodny... takich jak wiele w naszej przeszłości... Nie takiej jednak Niedzieli Palmowej chcieliśmy. Czasem życie pisze swoje scenariusze, a mieszkańcy tej okolicy... Od lat robią tradycyjnie "swoje."

Czytaj więcej

2023-03-24

Wielkanocny Konkurs Palm Myślenice 2023 - zapraszamy do udziału w konkursie

Wielkanoc kończy okres Wielkiego Postu. To długo wyczekiwany czas rodzinnego ciepła i miłości. Święta Wielkanocne obfitują w tradycje oraz zwyczaje ludowe i choć część z nich niestety zanikła, to wiele nadal jest kultywowanych.

Czytaj więcej

2023-03-13

Turniej Interpretacji Bajki i Baśni "Wesoła Zagroda." Głogoczów 2023 - zapraszamy

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Powiat Myślenicki zapraszają na kolejną edycję Rejonowego Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni.

Czytaj więcej

2023-03-02

Konkurs Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych - zaproszenie

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do Konkursu Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych. Partnerem konkursu jest Starostwo Powiatowe w Myślenicach.

Czytaj więcej

2023-03-02

Konkurs Laur Recytacji 2023 - eliminacje szkolne czas start!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych z terenu miasta i gminy Myślenice do udziału w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych Myślenicki „Laur Recytacji 2023.” Czas na eliminacje wewnątrzszkolne.

Czytaj więcej

2023-03-01

68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - zaproszenie

Szanowni Państwo Dyrektorzy instytucji kultury i organizacji społecznych działających na terenie powiatu myślenickiego. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów oraz osób dorosłych z terenu powiatu myślenickiego.

Czytaj więcej

2022-10-06

Myślenicki Dzień Kundelka 2022

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie Przytul Śierściucha zapraszają do udziału w obchodach „Myślenickiego Dnia Kundelka“ w sobotę 22 października.

Czytaj więcej

2022-03-24

Palmy wracają na Rynek w Myślenicach!

Wielkanocny Konkurs Palm, kiermasz potraw i rękodzieła oraz spotkanie integracyjne dla rodzin z Myślenic i Ukrainy na Rynku w Myślenicach. To wydarzenie jest dla każdego. Już 10 kwietnia 2022 r. o godz. 12.00 na Myślenickim Rynku odbędzie się kolejna edycja Myślenickiego Konkursu Palm Wielkanocnych, kiermasz wielkanocnych potraw przygotowanych przez Koła Gospodyń z Gminy Myślenice, rękodzieło prosto spod rąk lokalnych artystów ludowych oraz spotkanie integracyjne dla rodzin z Polski i Ukrainy. Wydarzenie zainicjowane przez Myślenicki Oddział Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej współorganizują już po raz kolejny Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice.

Czytaj więcej

<
1 / 2
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń