2023-12-06

Grany Poniedziałek Nowy Początek - MAJA Winkler

To będzie wyjątkowe muzyczne spotkanie na zakończenie roku 2023 w ramach cyklu Grany Poniedziałek, którego prowadzącymi niezmiennie są Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec.

"Bijemy się w piersi. W kilkunastu odcinkach Granego Poniedziałku jakie odbyły się od marca 2022 roku nie było zbyt wielu kobiet. Właściwie można je policzyć na jednej ręki. Ten niekorzystny trend pragniemy zmienić i już w najbliższym odcinku wystąpi ktoś kto w znacznym stopniu zrekompensuje dotychczasowy deficyt płci pięknej w poniedziałkowym graniu.

Maja Winkler śpiewa praktycznie od kołyski a może nawet jeszcze wcześniej. Wywodzi się z muzycznej familii choć należałoby raczej napisać Familii bo tak nazywał się zespół w którym występowali jej rodzice i na przełomie lat 70 i 80 można było go zobaczyć na koncercie premier w Opolu i w Studiu 2. Maja zatem jest genetycznie obciążona i na muzyczną drogę życiową trafiłaby prędzej czy później. Soul, funk, blues, rock i pop to są gatunki w których Maja operuje głosem. Głosem o którym postronni słuchacze mówią że jest jak balsam.

Trzy lata temu Maja rozpoczęła kolejny etap swojej muzycznej przygody, tym razem już na własny rachunek i wiele na to wskazuje że "przygoda" może przerodzić się w "karierę".

Chcecie być przy tych narodzinach? Nie przegapcie najbliższego Granego Poniedziałku 18 grudnia. Tym bardziej, że to nie będzie jedyny żeński głos jaki się wtedy pojawi, zaś repertuar zadowoli nawet najwybredniejszych fanów. Ale o tym na razie sza!" 

Zapraszają Rafał Podmokły i Piotr Dziadkowiec.

Wystąpi przed Państwem MAJA.

Gościem specjalnym będzie Katarzyna Kubieczek.

Zapraszamy GRANY PONIEDZIAŁEK - cykl sotkań muzycznych

18 grudnia 2023 o godz. 19:00 MOKiS Myślenice.

Wstęp wolny.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń