2024-07-31

Łowcy - Wakacje pełne przygody

Łowcy - Wakacje pełne przygody Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miejska Biblioteka Publiczna w Myślenicach, Muzeum Niepodległości w Myślenicach zapraszają na wyjątkowe wakacje pełne radości, sportowych emocji, fascynujących aktywności artystycznych i edukacyjnych.

Czytaj więcej

2024-06-26

67 Myślenicki Salon Poezji Doroty Ruśkowskiej "Miauuuuuuuuu"

Miauuuuuuuuu To już 67 Myślenicki Salon Poezji Wiersze prezentować będzie p. Leszek Głuś,a w imieniu P. Franciszka Klimka.

Czytaj więcej

2024-06-23

Biesiada orkiestr dętych "Zaczarowane melodie"

Czytaj więcej

2024-06-16

VI Myślenicki Festiwal Jazzu Tradycyjnego

Zapraszamy na VI Myślenicki Festiwal Jazzu Tradycyjnego! Kochani, nadchodzi niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników jazzu! Już 16 czerwca 2024 na Myślenickim Rynku odbędzie się wyjątkowy festiwal „Jazz nad Rabą” w ramach VI Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego.

Czytaj więcej

2024-06-13

Zielony Wędrowiec

Zapraszamy na spektakl teatralny pt. „Zielony wędrowiec” przygotowany z okazji Dnia Dziecka przez Teatr im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły działający w MOKiS pod reżyserią Agnieszki Toli Słomki. Spektakl odbędzie się 17 czerwca (poniedziałek) o godz. 9.30 i 11.00.

Czytaj więcej

2024-05-29

Koncerty Laureatów

Czytaj więcej

2024-05-08

39. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” eliminacje dla powiatu myślenickiego - nagrodzeni!

Fantastyczny Festiwal teatrów dziecięcych i młodzieżowych, na poziomie eliminacji dla powiatu myślenickiego. Cieszymy się że Festiwal BAJDUREK po przerwie wrócił na deski Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. To była jego 39 edycja, bardzo udana! Gratulujemy wszystkim zespołom pięknych występów i ogromnego zaangażowania. Festiwal odbył się pod Honorowym patronatem p. Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego przy współpracy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu oraz Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Wydarzenie z ramienia naszego ośrodka koordynowała Justyna Gawęda, poprowadziła Dorota Ruśkowska, za media odpowiedzialna była Małgorzata Miszczak.

Czytaj więcej

2024-05-06

Oficjalne przedstawienie nowego dyrektora Łukasza Antkiewicza

Dziś Łukasz Antkiewicz (skrzypek, pedagog, animator kulrury) w obecności burmistrza Jarosław Szlachetka oraz Małgorzaty Ciemińskskiej naczelnik Wydziału Edukacji Miasto i Gmina Myślenice, oficjalnie został przedstawiony pracownikom Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Tym samym objął stanowisko dyrektora naszego ośrodka. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu jest mu znany nie od dziś, bowiem działa tu od lat jako muzyk, współzałożyciel Orkiestry Polish Art Philharmonic (wcześniej działającej pod nazwą Myślenicka Orkiestra Kameralna "Concertino" powołanej do życia w 2010 roku).

Czytaj więcej

2024-05-06

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” - kolejność spektakli

Zapraszamy na widownię podczas występów na powiatowych eliminacjach Festiwalu Teatrów dzieci i młodzieży "Bajdurek", który odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w dniu 8 maja 2024 najbliższa środa). W tym roku jest szansa obejrzeć 3 spektakle dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3 oraz spektakl „Fajnie jest żyć” dla uczniów klas 4-8.

Czytaj więcej

2024-05-02

Dni Polonii i Polaków! Ukochany Kraj, Umiłowany Kraj! Dni Polonii i Polaków

To będzie niezwykły czas, zainspirowany przez Jean Marie Novak od lat współpracującą z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2024-05-02

2 maja - Święto Flagi

„Barwy ojczyste” /Czesław Janczarski/ Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, A na tej fladze, biel i czerwień, Czerwień to miłość, Biel serce czyste, Piękne są nasze barwy ojczyste.

Czytaj więcej

2024-05-02

II Myślenicki Festiwal Filmowy w ramach Dni Polonii i Polaków!

Festiwal organizowany w ramach Dni Polonii i Polaków we współpracy Ośrodka Kultury, Kina Muza oraz Fundacji Profuturis.

Czytaj więcej

<
1 / 51
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń