2023-09-01

SZACHY (6+)

Głównym założeniem działalności Sekcji Szachowej jest promowanie królewskiej gry, poprzez popularyzowanie jej wśród dzieci i dorosłych. W tym celu prowadzona jest zarówno nauka gry od podstaw, jak też szkolenia oraz turnieje dla początkujących i zaawansowanych. W ramach Sekcji Szachowej działa również Klub Szachowy MAT Myślenice, którego zawodnicy biorą udział w rozgrywkach szachowych drużynowych i indywidualnych.

Czytaj więcej

2023-05-23

MAT Myślenice w MOKIS czyli zajęcia szachowe na wysokim poziomie

"W każdym z nas drzemie talent. Trzeba go tylko odkryć, a później pieczołowicie pielęgnować." Sekcja szachowa działająca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu gromadzi podczas swoich regularnych spotkań około 40 pasjonatów królewskiej gry. Są to dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat. Grupy zajęciowe liczą 6-8 uczestników. Podział na grupy uwzględnia stopnień zaawansowania oraz wiek szachisty.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń