2024-04-09

Międzynarodowy Dzień Sztuki w Myślenicach

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka wraz z Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu po raz pierwszy zapraszają na Międzynarodowy Dzień Sztuki w Kinie Muza.

Czytaj więcej

2023-04-17

38. Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne działające na terenie naszego powiatu do udziału w 38. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”. Konkurs ten jest największą - na terenie Małopolski – doroczną imprezą będącą prezentacją i przeglądem dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych działających w szkołach podstawowych, domach kultury, stowarzyszeniach oraz innych placówkach oświatowo-wychowawczych.

Czytaj więcej

2022-09-15

XXIV Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu do 6 października czeka na zgłoszenia grup muzycznych oraz solistów chcących wziąć udział w XXI Rejonowym Przeglądzie Pieśni Religijnej.

Czytaj więcej

2022-04-11

Szkolne Konfrontacje Muzyczne – zgłoś się do 26 kwietnia!

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu – filia Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają uczniów szkół podstawowych na 18. edycję Szkolnych Konfrontacji Muzycznych. Zapraszamy na estradę w Głogoczowie dzieci i młodzież ze szkół podstawowych. Ten konkurs piosenki polskiej dedykowany dla solistów, duetów oraz zespołów trzy, i czteroosobowych. Miejsca i terminy wydarzenia: zgłoszenia przez formularz: https://forms.gle/mKGq4NEBnBucxreG8  do 26 kwietnia 2022 r.

Czytaj więcej

2022-04-06

Myślenicki Laur Recytacji 2022 - wyniki etapu międzyszkolnego

Do etapu międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji zgłosiło się 102 osoby, do kolejnego etapu jury zakwalifikowało 56 dzieci i młodzieży.

Czytaj więcej

2022-02-25

XIII Rejonowy Turniej Interpretacji Bajki i Baśni

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Miasto i Gmina Myślenice oraz Powiat Myślenicki zapraszają na kolejną edycję Turnieju Interpretacji Bajki i Baśni. Zapraszamy do prezentacji dzieci i młodzież ze szkół podstawowych z Powiatu Myślenickiego. Konkurs na na celu rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania książką, jako źródłem wiedzy i przeżyć, uwrażliwienie młodych ludzi na piękno słowa mówionego i pisanego. Turniej umożliwia kontakt z wykonawcami, konfrontację z publicznością oraz spotkanie i uzyskanie porady od profesjonalnych aktorów. Turniej Interpretacji Bajki i Baśni odbędzie się w Wiejskim Domu Kultury w Głogoczowie 30 marca 2022 r. w rygorze sanitarnym i bez udziału publiczności. Do turnieju zgłaszają uczestników rodzice, opiekunowie prawni lub nauczyciele przez formularz zgłoszeniowy tinyurl.com/TurniejBajkiZapisy do 20 marca 2022 r.

Czytaj więcej

2021-12-07

Odwołany Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu informuje, że Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu został odwołany.

Czytaj więcej

2021-10-14

XXIII Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej - Myślenice 2021

Serdecznie zachęcamy do udziału w wysłuchaniu prezentacji konkursowych w ramach XXIII Rejonowego  Przeglądu Pieśni Religijnej, który odbędzie się 17 października 2021 r. o godz.15.00 w sali widowiskowej Domu Katolickiego im. ks. Prałata Józefa Bylicy, ul 3-go Maja 1 w Myślenicach. Szczegółowa kolejność prezentacji poniżej.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń