2024-06-16

VI Myślenicki Festiwal Jazzu Tradycyjnego

Zapraszamy na VI Myślenicki Festiwal Jazzu Tradycyjnego! Kochani, nadchodzi niezwykłe wydarzenie dla wszystkich miłośników jazzu! Już 16 czerwca 2024 na Myślenickim Rynku odbędzie się wyjątkowy festiwal „Jazz nad Rabą” w ramach VI Myślenickiego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego.

Czytaj więcej

2024-05-08

39. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” eliminacje dla powiatu myślenickiego - nagrodzeni!

Fantastyczny Festiwal teatrów dziecięcych i młodzieżowych, na poziomie eliminacji dla powiatu myślenickiego. Cieszymy się że Festiwal BAJDUREK po przerwie wrócił na deski Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. To była jego 39 edycja, bardzo udana! Gratulujemy wszystkim zespołom pięknych występów i ogromnego zaangażowania. Festiwal odbył się pod Honorowym patronatem p. Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego przy współpracy Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Małopolskiego Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu oraz Starostwa Powiatowego w Myślenicach. Wydarzenie z ramienia naszego ośrodka koordynowała Justyna Gawęda, poprowadziła Dorota Ruśkowska, za media odpowiedzialna była Małgorzata Miszczak.

Czytaj więcej

2024-05-06

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” - kolejność spektakli

Zapraszamy na widownię podczas występów na powiatowych eliminacjach Festiwalu Teatrów dzieci i młodzieży "Bajdurek", który odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w dniu 8 maja 2024 najbliższa środa). W tym roku jest szansa obejrzeć 3 spektakle dla przedszkolaków i dzieci z klas 1-3 oraz spektakl „Fajnie jest żyć” dla uczniów klas 4-8.

Czytaj więcej

2024-01-15

ZMIANA! XXX. Jubileuszowy Ogólnopolski Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej „Kolędy i Pastorałki" - odwołany!

AKTUALIZACJA: Z powodu małej liczby zgłoszeń Festiwal Pieśni Chóralnej się nie odbędzie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku festiwal powróci w jubileuszowej odsłonie. Zapraszamy już dziś chóry z całej Polski.

Czytaj więcej

2023-07-17

QL Dixie Band - fantastyczny występ na Festiwalu Jazzu Tradycyjnego w Tarnowie

W piątek 14 lipca w Tarnowie odbył się ostatni koncert w ramach XVI Festiwalu Jazzu Tradycyjnego. W którym udział wzięła formacja jazzu tradycyjnego z Myślenic.

Czytaj więcej

2023-07-03

9. Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2023. Zapraszamy serdecznie. Program wydarzenia!

Serdecznie zapraszamy na 9. Międzynarodowe Małopolskie Spotkania z Folklorem 2023. Wasz ulubiony, barwny i żywiołowy festiwal powraca.

Czytaj więcej

2022-06-28

Nowa strona festiwalu już dostępna

Szukasz informacji na temat 8. edycji Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem 2022. Nowa strona internetowa Festiwalu już dostępna pod adresem https://festival.myslenice.pl Odwiedź nas i zobacz jakie nowości dla Was przygotowaliśmy. 

Czytaj więcej

2021-03-12

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży - Bajdurek

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w 36. edycji Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży BAJDUREK i tym samym do podtrzymania teatralnej tradycji najmłodszego pokolenia Małopolan, która od 1986 roku na stałe wpisała się w kalendarz kulturalnych wydarzeń województwa. Tegoroczne eliminacje do etapu finałowego realizowane przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu odbywają się wyłącznie na podstawie nadesłanych nagrań audiowizualnych. Dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne działające na terenie powiatu myślenickiego odsyłamy na stronę organizatora http://mcksokol.pl/wydarzenie/36-festiwal-bajdurek-kwalifikacje Szczegółowych informacji  o konkursie udziela Starszy instruktor ds. edukacji kulturowej MOKiS Justyna Gawęda pod nr tel. 12 272-15-11.

Czytaj więcej

2020-10-22

Przegląd Pieśni Patriotycznej 2020 online

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, jego filia: Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie oraz Miasto i Gmina Myślenice zapraszają na 17. edycję Przeglądu Pieśni Patriotycznej.

Czytaj więcej

2019-12-21

XXIX Myślenicki Festiwal Pieśni Chóralnej "Kolędy i Pastorałki"

XXIX MYŚLENICKI FESTIWAL PIEŚNI CHÓRALNEJ – „KOLĘDY I PASTORAŁKI” MYŚLENICE 2020 pod honorowym patronatem                     Jarosława Szlachetki                     Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice                  

Czytaj więcej

2019-12-17

XVII Konkursu Potraw Regionalnych „Choinka przy Wigilijnym Stole”

Zapraszamy na XVII Konkursu Potraw Regionalnych „Choinka przy Wigilijnym Stole", który odbędzie się już w najbliższą niedzielę 15 grudnia 2019 r., o godz. 13:00 w Hali Sportowej w Myślenicach, Zdrojowa 9 (na Zarabiu). Wstęp wolny. Przyjdźcie i skosztujcie potrawy wigilijne naszego regionu. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski  

Czytaj więcej

2019-09-13

XXII Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu już po raz dwudziesty drugi zaprasza na Rejonowy Przegląd Pieśni Religijnej. Do udziału w przeglądzie organizatorzy zapraszają grupy oazowe i schole działające przy parafiach, ale także zespoły i solistów, którzy nie są związani z ruchem oazowym. Jednym słowem, każdemu komu gra w sercu religijna pieśń może przystąpić do konkursowej rywalizacji. 

Czytaj więcej

<
1 / 19
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń