2022-09-08

Bożonarodzeniowe zwyczaje

Bożonarodzeniowe zwyczaje to przedświąteczna odsłona MOKiS kierowana do rodzin, a przygotowana przez Teatr im. Ks. Kardynała Karola Wojtyły. Dzisiaj poznacie zwyczaje dotyczące polskiej i europejskich choinek. Zapraszamy!

Czytaj więcej

2022-09-08

Kulturalnie na kwarantannie - Prezenty

Cykl spotkań na temat zasad savoir vivre i ich znaczenia w codziennym życiu. Krótkie lekcje etykiety i dobrych manier dla wszystkich użytkowników internetu. Prowadzenie - Dorota Ruśkowska. Dziś dobre rady na temat prezentów. Dajcie nam znać w komentarzach, co Was najbardziej zaskoczyło w dzisiejszej lekcji etykiety?

Czytaj więcej

2022-09-08

Kulturalnie na kwarantannie - Telefon.

Cykl spotkań na temat zasad savoir vivre i ich znaczenia w codziennym życiu człowieka. Krótkie lekcje etykiety i dobrych manier dla wszystkich użytkowników internetu.????‍???? Prowadzenie - Dorota Ruśkowska. W jakich godzinach należy odbierać telefon? Ile sygnałów trzeba odczekać? Dajcie nam znać w komentarzach, co Was najbardziej zaskoczyło w dzisiejszej lekcji etykiety?

Czytaj więcej

2022-09-07

Kubek czy filiżanka? Cappuccino

Cykl związany z kulturą picia i parzenia kawy i herbaty "Kubek czy filiżanka?". W pierwszym odcinku Bartek Balicki parzy dla Państwa cappuccino

Czytaj więcej

2022-09-07

Kubek czy filiżanka? Kawa w kawiarce

W serii "Kubek czy filiżanka" dzisiaj zdecydowanie: filiżanka i kawa parzona w kawiarce. Czas na kawę i coś słodkiego.

Czytaj więcej

2022-09-07

Kubek czy filiżanka? Herbata w Kuwejcie

W cyklu "Kubek czy filiżanka" proponujemy herbatę z kardamonem i szafranem: najdroższymi przyprawami świata.

Czytaj więcej

2022-09-07

Kubek czy filżanka? Herbata po turecku.

Pokazaliśmy Wam parzenie kawy po turecku, dzisiaj zapraszamy na herbatę. Herbatę po turecku.

Czytaj więcej

2022-09-07

Domowe SPA. Balsam do ust.

Domowe SPA to nowy cykl warsztatów online, podczas których bedziecie mogli stworzyć kosmetyki. Co tydzień zapraszamy Was po nowe przepisy na kosmetyki naturalne i inne atrakcje, które będziecie mogli tworzyć w swoich domach, bo dom to również miejsce relaksu! okażemy jak wykonać własny balsam do ust. Przygotujemy dwa rodzaje kosmetyków: jeden naturalny - bezbarwny, drugi w wersji kolorowej. Każdy nawilżający i chroniący usta przed wysuszeniem. Realizacja: Małgorzata Szafraniec.

Czytaj więcej

2022-09-07

Domowe SPA. Żelowe mydełka.

W kolejnej odsłonie cyklu Domowe SPA pokażemy jak wykonać żelowe mydełka ???? w sam raz na zbliżające się święto zakochanych. Dwa rodzaje mydełek sprawdzą się doskonale jako prezent dla ukochanej osoby.

Czytaj więcej

2022-09-07

Domowe SPA. Kolorowy peeling do ciała.

Dzisiaj pokażemy jak wykonać kolorowy peeling do ciała, który świetnie sprawdzi się w szybkiej regeneracji skóry po zimie. Zapraszamy!

Czytaj więcej

2022-09-07

Domowe SPA. Cukrowy peeling do ust.

wiosenna inspiracja dla wszystkich kobiet. W ramach zajęć online Domowe SPA wykonamy dwa rodzaje cukrowego peelingu do ust. Pierwszy cynamonowy, drugi kolorowy z dodatkiem olejku migdałowego

Czytaj więcej

2022-08-18

Pasja. Spojrzenie od środka. Cz. 1. Sport.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na spotkanie w ramach cyklu rozmów online, pn. Pasja. Spojrzenie od środka. Jest to nowa propozycja programowa realizowana w ramach drugiej edycji Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS. Spotkanie poświęcone jest ludziom, których życie zmieniła pasja, zaangażowanie i determinacja w realizacji wymarzonych celów. Gośćmi pierwszego spotkania będą Michał i Jakub Góreccy - miłośnicy piłki nożnej i aktywni sportowcy

Czytaj więcej

<
1 / 2
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń