2024-01-02

37 odsłona międzynarodowego konkursu fotograficznego „World in 2023”/ „Świat w 2023” mgFoto - zapraszamy

„Kiedy fotografuję, to otwartym okiem patrzę na świat, a zamkniętym spoglądam w głąb siebie” Tradycyjnie już z nowym rokiem startujemy z kolejną, 37 już odsłoną naszego corocznego międzynarodowego konkursu fotograficznego „World in 2023”/ „Świat w 2023” . Patronat nad tegorocznym konkursem objęły zacne instytucje: Związek Polskich Artystów Fotografików ZPAF, Fotoklub Rzeczypospolitej Polskiej oraz Międzynarodowa Federacja Sztuki Fotograficznej FIAP.

Konkursy mgFoto to skuteczna i sprawdzona forma wyrażania siebie poprzez sztukę. Jesteśmy otwarci na to, co nowe, na nowe przemyślenia i refleksje. Tak jak co roku, czekamy na różne gatunki fotografii i różne interpretacje tematu. Wybierzcie własne konwencje artystyczne. Szukajcie inspiracji w najbliższym otoczeniu, w świecie przyrody, w interesujących wydarzeniach ze świata kultury, sztuki i nauki. Swoimi fotografiami opowiedzcie ciekawą historię, z przesłaniem i kluczem do analizy. Poszukajcie miejsca, które kojarzy wam się z czymś wyjątkowym, albo na pozór zwyczajnym, lecz nietuzinkowym i symbolicznym. Z niecierpliwością czekamy na Wasze prace.

Konkurs adresowany jest do wszystkich miłośników fotografii, którzy chcą zmierzyć się z proponowanym tematem, zatem zapraszamy do udziału młodych ambitnych twórców oraz profesjonalnych fotografów."

Prace oceniać będzie 5 osobowe międzynarodowe Jury w składzie:

Konkurs trwa od 01.01.2024 r. - 30.04.2024r.


Prace prosimy nadsyłać poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY lub mailowo na adres: konkursy@mgfoto.pl

Każdy uczestnik może przesłać maksymalnie 4 zdjęcia.
Konkurs odbywa się w II kategoriach: Ogólnej (Świat) i Lokalnej (dotyczy mieszkańców Małopolski). Udział w konkursie jest bezpłatny.
Sponsorami nagród są: Stowarzyszenie Myślenickiej Grupy Fotograficznej „mgFoto” oraz Urząd Miasta i Gminy Myślenice.
Szczególne podziękowania dla Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Pana Jarosława Szlachetki.

www.konkursy.mgfoto.pl

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń