2022-08-18

PodróżON - Malta

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Mariola i Tomek Pikowie zapraszają na wakacyjny cykl spotkań podróżniczych online pn.PodróżON. W pierwszym odcinku podróżnicy zaprezentują ich doświadczenia z wyprawy na Maltę - piękne państwo wyspiarskie wyspiarskie położone w Europie Południowej, na Morzu Śródziemnym. Malta to niezapomniana architektura, magiczne plaże, ciepłe morze, kilka tysięcy lat historii i słoneczne niebo przez większość roku.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń