2024-01-16

SZYDEŁKOWANIE (10+) - ZAPISY!!!

Jeśli marzą Ci się własnoręcznie wyszydełkowane cudeńka, to zajęcia są właśnie dla Ciebie! To najlepsze miejsce, by przybliżyć Ci najważniejsze pojęcia i umiejętności z dziedziny szydełkowania. Zapisy czas start! Zdobądź bezcenne umiejętności w Nowym 2024 roku!

Czytaj więcej

2024-01-11

Dziewiarstwo - warsztaty robienia na drutach - ZAPISY!!!

Nowy rok - nowe warsztaty rękodzielnicze. Zapraszamy wszystkie osoby chętne, które chcą zgłębić tajniki robótek ręcznych. Wydziergać na drutach nie tylko szalik czy czapkę ale również sweter do Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu. Czas na wasze kreatywne pomysły dziewiarskie nadszedł!

Czytaj więcej

2023-09-01

RĘKODZIEŁO DLA DZIECI (7+)

Rękodzieło dla dzieci to zajęcia wspierające kreatywność i wrażliwość ich uczestników zapewniając relaks i radość tworzenia. Zajęcia podczas których najmłodsi poznają różnorodne materiały plastyczne, techniki i realizują prace pozwalające na doskonalenie sprawności manualnej.

Czytaj więcej

2023-09-01

CERAMIKA (15+)

Warsztaty pod okiem wykwalifikowanych instruktorów to niezwykła okazja do samodzielnego przygotowania własnych ceramicznych przedmiotów. Szeroki wachlarz możliwości sprawia, że uczestnicy zajęć pracują w różnych technikach.

Czytaj więcej

2023-09-01

TKACTWO ARTYSTYCZNE (7+)

Zajęcia z tkactwa artystycznego dedykowane dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Warsztaty otwarte są zarówno dla początkujących jak i praktykujących już pasjonatów tkactwa. Program zajęć pozwoli na zapoznanie się od strony praktycznej z jedną z najstarszych technik rękodzielniczych.

Czytaj więcej

2023-09-01

SZKOŁA RYSUNKU I MALARSTWA (10+)

Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne, doskonalące warsztat oraz przygotowujące do wyższych szkół artystycznych, a także skupiające osoby dzielące wrażliwość i zainteresowania sztukami wizualnymi.

Czytaj więcej

2023-09-01

WITRAŻ (15+)

Witraż to kompozycja wykonana z kawałków kolorowego szkła połączonych taśmą miedzianą i cyną. Metalowe ramki stanowią kontur rysunku, kreskowanie na szkle lub malowanie na nim przeźroczystymi farbami podkreśla charakterystyczne elementy.

Czytaj więcej

2023-03-28

Ceramika - tu wszystko ma swój czas! Prace uczestników warsztatów czekają na wypał

Warsztaty pod okiem wykwalifikowanych instruktorów ceramiki od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. Z niezwykłej okazji do samodzielnego przygotowania własnych ceramicznych przedmiotów korzysta wiele dorosłych osób.

Czytaj więcej

2023-03-20

Szkoła rysunku i malarstwa Kariny Kiczek w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Co tam się dzieje?

Zajęcia rozwijające uzdolnienia plastyczne, doskonalące warsztat oraz przygotowujące do wyższych szkół artystycznych, a także skupiające osoby dzielące wrażliwość i zainteresowania sztukami wizualnymi.

Czytaj więcej

<
1 / 1
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń