2023-05-09

Grany Poniedziałek - Blessed by Melpomene

Czas na Blessed by Melpomene w Granym Poniedziałku. Na myślenickiej scenie muzycznej są chyba zespołem z najniższą średnią wieku. Wystarczy powiedzieć że 3/4 grupy to jeszcze nastolatkowie.

Zespół Blessed By Melpomene narodził sie ledwie kilkanaście miesięcy temu i niejeden bywalec Mokisu pewnie zadawał sobie pytanie " cóż to za piękne dźwięki dobywają z małej salki w podziemi". Tak, to oni szlifują covery Red hotów, Maanamu, Franza Ferdinanda czy też Muse. To z ich gardeł, gitar i bębnów płyną nuty własnego, oryginalnego repertuaru.

Dwóch Bartków- Fijał(gitara basowa) i Sawicki(gitara prowadząca), Kuba Hajduk(perkusja) i Justyna Tylek(wokal) to właśnie osoby " Błogosławione przez Melpomene" i nie ma w tym określeniu przesady bo równie dobrze się ich słucha jak i ogląda o czym mogliśmy się przekonać na kilku koncertach grupy. Ich styl jeszcze się kształtuje, jeszcze nie wybrali swojego muzycznego matrixa ale coś nam mówi że mogą w przyszłości nieźle namieszać i w mainstreamie i w alterntywie. Zresztą sami się przekonajcie.

15 maja 2023 godzina 19:00.

Wstęp wolny.

Zapraszamy

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń