2024-04-23

Magiczny Koncert - Bajki Świata

Niezwykła muzyczna podróż w świat ulubionych bajek. Bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami. Poczynając od Stumilowego Lasu, który zwiedzimy w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach

Czytaj więcej

2024-04-22

RUBINOWE GODY - spektakl 18 maja 2024

Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności.

Czytaj więcej

2024-04-18

Miejsko-Gminny Konkurs Recytatorski - kolejność przesłuchań

Kolejny etap Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji, odbędzie się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu w dniu 25 kwietnia 2024 w godz. 9.20. -12.30.

Czytaj więcej

2024-04-10

Wyniki etapu międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji 2024

Do etapu międzyszkolnego Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego o Myślenicki Laur Recytacji 2024 zgłoszonych przez szkoły zostało 115 uczniów, do etapu finałowego jury zakwalifikowało 62 dzieci i młodzieży. Osoby te zakwalifikowane są do etapu finałowego, który odbędzie się 25 czwartek 2024 r w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2024-04-09

Międzynarodowy Dzień Sztuki w Myślenicach

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka wraz z Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu po raz pierwszy zapraszają na Międzynarodowy Dzień Sztuki w Kinie Muza.

Czytaj więcej

2024-04-08

Ukochany Kraj, Umiłowany Kraj! Dni Polonii i Polaków

To będzie niezwykły czas, zainspirowany przez Jean Marie Novak od lat współpracującą z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu.

Czytaj więcej

2024-04-05

Teatr Muzyczny Forte zaprasza szkoły na musical "Zemsta"

Ostatnie wolne miejsca

Czytaj więcej

2024-04-01

Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach serdecznie zapraszają dziecięce i młodzieżowe grupy teatralne działające na terenie naszego powiatu do udziału w 39. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek”. Konkurs ten jest największą - na terenie Małopolski – doroczną imprezą będącą prezentacją i przeglądem dorobku artystycznego dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych działających w szkołach podstawowych, domach kultury, stowarzyszeniach oraz innych placówkach oświatowo-wychowawczych. Swoim zasięgiem wydarzenie obejmuje całe województwo małopolskie, a jego głównym założeniem jest prezentacja dorobku dziecięcych i młodzieżowych grup teatralnych do 16 roku życia.

Czytaj więcej

2024-03-27

Życzenia Wielkanocne

Niech zmartwychwstanie Chrystusa napełni Was nadzieją, A radość Wielkanocy towarzyszy Wam każdego dnia. Niech ten czas wypełniony będzie wzajemną życzliwością, I niezapomnianymi chwilami w gronie najbliższych. Wesołych Świąt Wielkanocnych! Najlepsze życzenia składa: Piotr Szewczyk - dyrektor Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu wraz z pracownikami.

Czytaj więcej

2024-03-26

Laur Recytacji 2024 - etap międzyszkolny

Gratulujemy przejścia eliminacji wewnątrzszkolnych do Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki „Laur Recytacji 2024”. Kolejny etap to eliminacje międzyszkolne, które jak w poprzednich latach odbywają się w formie on-line. Ocenie jury poddane będą występy w formie nagrań audiowizualnych.

Czytaj więcej

2024-03-25

OKR - wyniki

W poniedziałek 25 marca 2024 r. w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbyły się przesłuchania 69. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla uczniów szkół ponadpodstawowych i osób dorosłych z terenu powiatu myślenickiego. Do konkursu przystąpiło szesnastu recytatorów, którzy wystąpili w 4 kategoriach: turniej recytatorski dla dorosłych i turniej recytatorski dla młodzieży, turniej wywiedzione ze słowa i poezja śpiewana. Jury przyznało następujące nagrody

Czytaj więcej

2024-03-21

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje dla powiatu myślenickiego

W najbliższy poniedziałek tj. 25 marca 2024 roku o godz. 9.30 rozpoczną się powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Oto kolejność przesłuchań.

Czytaj więcej

<
1 / 51
>
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń