2023-04-12

Sensoplastyka® marcowa kosmiczna podróż! Tak było, a jak będzie 20.04.2023?

Cóż to była za podróż :) Kolorowa, pełna zaskakujących zwrotów akcji jednym słowem kosmiczna!

Sensoplastyka® to propozycja zajęć dla dzieci w wieku 2-5 lat wraz z ich opiekunem. To wyjątkowe warsztaty, które angażują jednocześnie wszystkie zmysły: wzrok, dotyk, słuch, węch i smak. To czas na swobodne działanie, na eksperymentowanie, przelewanie, przesypywanie mieszanie oraz brudzenie się. Do zajęć wykorzystywane są wyłącznie bezpieczne produkty spożywcze o różnej strukturze, teksturze, temperaturze, zapachu, smaku i kolorze.


Tematem przewodnim ostatnich warsztatów był kosmos. Znakomita międzyplanetarna przygoda w której chętnie wzięło udział wielu  maluchów.Wcale nas to nie dziwi bo wrażeń i atrakcji nie brakowało! Dzieci ulepiły gigantyczną planetę, kratery utworzyły swoimi bosymi stópkami. Zdecydowanie zaskoczył ich jadalny deszcz meteorytów. Jedno jest pewne, na końcu zajęcia sie podobają nawet gdy po nich zostaje tylko kolorowa "czarna dziura." Sami zobaczcie, jak uroczo, dzieci wyglądały jak stworki z innej planety.


Zapraszamy na kolejne zajęcia już w czwartek 20 kwietnia o godz. 11.00, tematem przewodnik będą zwierzęta na wsi!


Obowiązują zapisy pod nr tel: 780 032 558. Liczba miejsc ograniczona.


Prowadząca: Justyna Gawęda - certyfikowany trener 1 stopnia marki Sensoplastyka®
Cena 40 zł za pojedyncze wejście dla 1 dziecka wraz z opiekunem
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń