2023-03-13

Grany Poniedziałek Zaproszenie na koncert w marcu. Wystąpią Natalia i Tomasz Chorzalscy

Wyjątkowy duet, uzdolnieni i wykształceni muzycznie, organista wirtuoz i sopranistka o anielski głosie!

W poniedziałek 13 marzec w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu kolejne spotkanie z cyklu muzycznego „Grany Poniedziałek”. To autorski pomysł muzyka Piotra Dziadkowca i dziennikarza Rafała Podmokłego, który zyskał swoją wierną publiczność i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.
Specjalnie dla Was występ niesamowitego małżeństwa:
Tomasza i Natalii Chorzalskich.
On organista wirtuoz i znakomity improwizator. Laureat licznych konkursów organowych w kraju i za granicą. Absolwent Krakowskiej Akademii Muzycznej, uczeń Pietera Van Dijka, Juliana Gembalskiego i Lorenza Ghielmiego.

Ona wokalistka o anielskim głosie. Absolwentka Instytutu Muzycznego w Kojowie i Akademii Muzycznej w Krakowie.
Tworzą wyjątkowy duet. Łączą rozmaite stylistyki muzyczne, od opery, operetki, po muzykę popularną. Łączą epoki od baroku, poprzez międzywojnie, aż po współczesność. Łączą również dwa narody bo Natalia pochodzi z Ukrainy, On jest Polakiem.
Chcecie usłyszeć to niezwykłe muzyczne małżeństwo?

Grany Poniedziałek 13 marca - bądźcie koniecznie.

zdj. Stanisław Jawor

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń