2017-12-19
Wyróżnienie: Oliwia Jędrocha
I Kategoria: Przedszkolala
Nagrody zbiorowe
I nagroda: 6-latki, ZPO Przedszkle Samorządowe w Borzęcie
II nagroda: Oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Zawadzie
III nagroda: nie przyznano
Wyróżnienie: nie przyznano
II Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy I-III
Prace zbiorowe
I nagroda : Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Szymon Siwiec
Michał Górecki
Bartłomiej Cygan
Zuzanna Bidzińska
I nagroda: Szkoła Podstawowa w Zawadzie ( klasa II)
Małgorzata Panek
Milena Sułek
Piotr Suder
UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.
III Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI
Prace zbiorowe
I nagroda: Praca zbiorowa klasa IVc
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
Aleksandra Grzechacka
Julia Wiśniowska
Krystian Jugowiec
Jakub Wrona
Diana Jaśkowiec
Kinga Leśniak
Sandra Szlachetka
Krzysztof Oliwa
Wiktor Strzępek
II nagroda: Praca zbiorowa: klasa VI
Szkoła Podstawowa w Zawadzie:
Julia Góralik
Karolina Ignatowska
Karolina Janik
Szymon Janusz
Martyna Jarząbek
Jola Kasina
Mateusz Nosal
Paweł Nowak
Mateusz Siwiec
Kamil Woźniczka
III nagroda: Praca zbiorowa:
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
Julia Sadowska
Julia Zawiska
Gabriela Pasionek
Joanna Sala
III nagroda: Praca zbiorowa klasa IVf i IV g
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
Kinga Bajor
Maja Piesakowska
Dagmara Szymska
Błażej Kozieł
Tymon Batorski
Magda Kęsek
Marysia Gwóźdź
Jagoda Wysocka
UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.
Wyróżnienie: Praca zbiorowa: klasa IV
Szkoła Podstawowa w Jasienicy
III Kategoria: Szkoła Podstawowa Klasy IV-VI
Prace indywidualne
I nagroda: Surówka Edyta
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
II nagroda: Radosław Kalita
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
II nagroda: Jakub Podmokły
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.
III nagroda: Maksymilian Tekieli
Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
III nagroda: Rogowski Karol
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myślenicach
UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.
IV Kategoria: Szkoła Podstawowa VII klasa oraz II i III klasy gimnazjalne
Prace zbiorowe
I nagroda: nie przyznano
II nagroda: Szkoła Podstawowa w Krzyszkowicach
Ewa Jurczak
Emilia Kluska
III nagroda: Szkoła Podstawowa w Zawadzie
Magdalena Bujas
Wiktoria Janys
IV Kategoria: Szkoła Podstawowa VII klasa oraz II i III klasy gimnazjalne
Prace indywidualne
I nagroda: nie przyznano
II nagroda: Monika Wójtowicz
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
II nagroda:
Milena Baczńska
Szkoła Podstawowa nr 2 w Myslenicach
UWAGA: Jury przyznało dwie równorzędne nagrody.
III nagroda: nie przyznano
Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.