Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

ABC Letnich Zajęć Twórczych i Sensorycznego Lata - przydatne informacje dla rodziców

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

poniżej przedstawiamy w punktach garść informacji organizacyjnych, które warto poznać przed rozpoczęciem poszczególnych turnusów.

Zebranie dla rodziców i opiekunów odbędzie się w MOKiS w piątek 29 lipca o godz.18.00

Ważne! Kartę zgłoszeniową należy dostarczyć do sekretariatu lub wrzucić do urny przy wejściu do MOKiS. Karty na pierwszy turnus 1-5 sierpnia należy dostarczyć najpóźniej do dnia 27 lipca!

 1. Zajęcia rozpoczynają się codziennie punktualnie o godz.8.00 na Krytej Pływalni Aquarius (ul. Ogrodowa 19). Radzimy być wcześniej ok.10 min.:)
 2. Po zajęciach na basenie dzieci pod opieką dwóch opiekunów przechodzą do siedziby głównej MOKiS (ul. Józefa Piłsudskiego 20), gdzie rozpoczynają zajęcia w blokach godzinnych lub półtoragodzinnych. Druga część zajęć jest po obiedzie. We wtorki przewidziany jest sensoryczny spacer, a we czwartek całodniowa wycieczka.
 3. Prosimy zwracać uwagę na prognozy pogody i w przypadku ew. deszczu przygotować parasole, kurtki itd.na czas przejścia między basenem a siedzibą główną (ok.10 min.drogi). 
 4. Pierwszego dnia zawieramy kontrakt, w którym deklarujemy ramy naszego wspólnego czasu na Letnich Zajęciach Twórczych i Sensorycznego Lata (zasady, dyscyplina, harmonogramy zajęć).
 5. Posiłki: Obiad jest od godz.13.30 do godz.14.00.
  Drugie śniadanie dzieci jedzą we własnym zakresie (sugerujemy je mieć ze sobą, przydaje się jako posiłek po basenie).
  Podczas zajęć zapewniamy wodę niegazowaną dla uczestników.
 6. Alergie - wszelkie informacje związane z alergiami żywieniowymi prosimy również zgłosić na mejla Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. 3 razy w tygodniu dzieci uczestniczą w seansie filmowym w Kinie Muza
 8. Zajęcia kończą się o godz. 17:00. Prosimy o punktualne odbieranie uczestników. Dzieci których rodzice zadeklarują samodzielny powrót do domu wychodzą z budynku MOKiS.

Karta zgłoszenia i regulamin dostępne są tutaj:

Wakacje w MOKiS: zapisy na sierpień i dokumenty (myslenice.pl)

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...