Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Myślenicki Laur Recytacji 2022 - wyniki przeglądu finałowego

Koncert Laureatów połączony z wręczeniem dyplomów i nagród odbędzie się 20 maja (piątek) w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu na sali lustrzanej o godz. 17.00.
Laureatów pierwszych miejsc prosimy o przygotowanie się do występu finałowego.

 

W dniu 25 kwietnia 2022r. odbyły się przeglądy finałowe Miejsko-Gminnego Konkursu Recytatorskiego dla Szkół Podstawowych o Myślenicki Laur Recytacji 2022 r. pod honorowym Patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice - Jarosława Szlachetki. Jury składająca się ze studentów oraz pracowników akademickich Akademii Teatralnej w Krakowie postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:



KATEGORIA WYWIEDZIONE ZE SŁOWA KL. I –III

I nagroda
Mateusz Graliński - SP Jawornik

II nagroda
Witold Świerczek - SP Jawornik

III nagroda
Szymon Wojtunik - SP nr 4 w Myślenicach
Maja Błachut – SP nr 2 w Myślenicach

Wyróżnienia
Alicja Tokarczyk - SP Poręba
Lena Moskal - SP nr 2 w Myślenicach
Wiktoria Kuchciak - SP nr 2 w Myślenicach


KATEGORIA: TURNIEJ RECYTATORSKI KL. I –III

I nagroda
Tymon Guzik - SP nr 3 w Myślenicach

II nagroda
Barbara Matoga - SP nr 1 w Myślenicach

III nagroda
Jan Mizera - SP Polanka
Martyna Giza – SP Trzemeśnia

Wyróżnienia
Aleksandra Wątor - SP Trzemeśnia
Natalia Kopciuch - SP Trzemeśnia
Hanna Turczyk - SP nr 1 w Myślenicach

 

KATEGORIA „WYWIEDZIONE ZE SŁOWA” KL. IV –VI

I nagroda
Magdalena Drożdż - SP nr 1 w Myślenicach

II nagroda
Oliwia Brózda - SP nr 2 w Myślenicach

III nagroda
Katarzyna Wójcik - SP Trzemeśnia
Cecylia Malczewska - SP nr 1 w Myślenicach

Wyróżnienie
Wiktoria Skolarus - SP nr 3 w Myślenicach

 

KATEGORIA: TURNIEJ RECYTATORSKI KL. IV –VI

I nagroda
Karol Pawlikowski - SP nr 4 w Myślenicach

II nagroda
Danuta Maślak - SP nr 1 w Myślenicach
Daniel Krzemień - SP nr 2 w Myślenicach

III nagroda
Aleksandra Gryglak - SP Droginia

Wyróżnienie
Anna Góralik - SP Bysina

 

KATEGORIA: TURNIEJ RECYTATORSKI KL. VII –VIII

I nagroda
Laura Figuła - SP Borzęta

II nagroda
Natalia Uryga - SP nr 4 w Myślenicach

III nagroda
Tomasz Ćwierz - SP Borzęta

Wyróżnienie
Aleksandra Bała - SP nr 4 w Myślenicach

 

KATEGORIA: „WYWIEDZIONE ZE SŁOWA„ KL. VII –VIII

I nagroda
Mikołaj Górka - SP nr 1 w Myślenicach

II nagroda
Nadia Budzińska - SP Bęczarka
Natalia Biela - SP Bysina

III nagroda
Amelia Górecka - SP Bysina

Wyróżnienie
Aleksandra Wilczyńska - SP nr 3 w Myślenicach
Zofia Mizera - SP Polanka

 

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Nagroda
Wiktor Kozak – nominacja do etapu rejonowego w Krakowie

 

Konceureatów połączony z wręczeniem nagród odbędzie się w 20 maja (piątek) w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu o godz. 17.00.
Laureatów pierwszych miejsc prosimy o przygotowanie swoich występów.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom, rodzicom i nauczycielom - za przygotowanie dzieci i młodzieży a laureatom serdecznie gratulujemy. rt la


 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...