Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

ABC twórczego zimowiska - regulamin, plan zajęć oraz przydatne informacje organizacyjne dla rodziców

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

poniżej przedstawiamy garść informacji organizacyjnych, które warto poznać przed rozpoczęciem poszczególnych turnusów. W załączniku przedstawiamy również regulamin uczestnictwa (plik pdf) który obowiązuje podczas twórczego zimowiska w MOKiS oraz ramówkę zajęć.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą! (kliknij czytaj więcej)

 1. Zajęcia rozpoczynają się codziennie o godz.9.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury (ul. Piłsudskiego 20). Obowiązujące wejście to wejście nr 4 (szklane drzwi od strony biblioteki).
 2. Istnieje możliwość zostawienia dziecka wcześniej od godz.7.45 nasi pracownicy mają dyżur na świetlicy (obowiązujące to wejście nr 4 (szklane drzwi od strony biblioteki), wszystkich zainteresowanych prosimy wcześniej o informację zwrotną na mejla Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Przypominamy, że na terenie MOKiS obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja rąk.
 4. Prosimy o przygotowanie i zabranie obuwia zamiennego.
 5. Pierwszego dnia zawieramy kontrakt, w którym deklarujemy ramy naszego wspólnego czasu na twórczym zimowisku (zasady, dyscyplina, harmonogramy zajęć).
 6. Posiłki: 12:30 - obiad trwa do godz.13:00.
  Drugie śniadanie dzieci jedzą ok. godz.10.00 we własnym zakresie (sugerujemy, aby dzieci miały je ze sobą codziennie).
  Podczas zajęć zapewniamy wodę niegazowaną dla uczestników.
 7. Alergie - wszelkie informacje związane z alergiami żywieniowymi prosimy również zgłosić na mejla Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .
 8. 4 razy w tygodniu dzieci uczestniczą w seansie filmowym w Kinie Muza
 9. W czasie wolnym dzieci spędzają czas na zajęciach świetlicowych.
 10. Zajęcia kończą się o godz. 17:00. Prosimy o punktualne odbieranie uczestników. Do odbioru dzieci również jedyne obowiązujące wejście to wejście nr 4 (szklane drzwi od strony biblioteki).

Rozpoczynamy najfajniejszą przygodę tej zimy!

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...