Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Powiatowy Przegląd Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Starostwo Powiatowe w Myślenicach zaprasza młodzież do udziału w Powiatowym Przeglądzie Dorobku Artystycznego Szkół Ponadpodstawowych z terenu naszego powiatu.

Konfrontacje mają za zadanie prezentacje osiągnięć artystycznych grup muzycznych, tanecznych oraz teatralnych działających w szkołach ponadpodstawowych z naszego powiatu.

Przesłuchania konkursowe odbędą się na żywo zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi w dniu 15 grudnia 2021 r. od godz. 10.00.

Organizator zastrzega sobie prawo zmiany godziny rozpoczęcia przeglądu ze względu na większą ilość zgłoszonych grup. Zgłoszenie odbywa się poprzez złożenie karty zgłoszenia osobiście w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu (ul. J. Piłsudskiego 20, pokój nr 6) lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 6 grudnia 2021 r.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...