2024-03-20

Warsztaty dekoracji - Świąteczne Inspiracje - powstały przepiękne prace

Dwa warsztatowe dni i tyle pięknych dekoracji wielkanocnych, tym razem skupiliśmy się na pisankach.

Pisanka z inspiracji jajkami Fabergé, wykonane w technice  Kimekomi, czyli w technice zdobniczej łączonej, rodem z kraju kwitnącej wiśni - Japonii.

Nazwa może wskazywać na skomplikowany proces tworzenia, ale w rzeczywistości technika kimekomi jest bardzo prosta do użycia, a przy tym bardzo efektowna.

Potrzebujemy do jej wykonania:

Joanna Jaromin nasza edukatorka jest nie tylko uzdolniona plastycznie, ale jak widać ma dar przekazywania wiedzy. Pisanki w wykonaniu pań m.in. z Klubu Senior+ są przepiękne!

zdj. E. Majewska
 
Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń