2023-07-13

Rynek Pełen Dźwięków - trzy sobotnie koncerty w lipcu na myślenickim Rynku

W trzy soboty lipca myślenicki Rynek rozbrzmiewał będzie muzyką graną na żywo. Wracamy z lubianym muzycznym cyklem, którego ideą niezmiennie jest promocja lokalnych zespołów. Pierwszy koncert 8 lipca o godzinie 19:00, kolejne 22 i 29 lipca o tej samej godzinie.


Szczegółowy program:
8.07.2023 - LiskY. Połączenie popu, alternatywy z leśnym powiewem lat 80-tych. To brzmienie szalonej i barwnej miłości. Opowiadające historie z otaczającego świata, owleczone dźwiękami, które wprawiają ciało w ruch.

22.07.2023 – The Horses - tworzą dobrze znani myślenickiej publiczności muzycy, związani wcześniej z innymi zespołami: Maciej Leśniak (bas), Bogusław Klemp (perkusja) i Wojtek Dziewoński (gitara). Elektryzująca, myślenicka formacja "starych wyjadaczy" lokalnej sceny muzycznej.

29.07.2023 – „Zielony Szlak” wraz z wokalistą Radkiem Partyką, gitarzystą, wokalistą, kompozytorem i pianistą, zaprezentują poezję śpiewaną. Warto dodać, że Radosław Partyka, nagrał kilka płyt bardzo dobrze przyjętych przez publiczność i krytyków z tzw. krainy łagodności.

Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie.

Aktualizacja:

Za niemi pierszy koncert zespołu LiskY było wakacyjnie i nastrojowo. Myślenicki Rynek skąpany w słońcu i nutach rodzimego i rodzinnego duetu.

zdj. LiskY

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń