2023-03-07

Myślenicki Dzień Kobiet w Tereską w tle. Koncert, film, książka - moc atrakcji nie tylko dla pań

8 marca w Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Kino MUZA w Myślenicach atrakcji moc głównie dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

 

Co powiecie na takie popołudnie: występy artystyczne, kawa w dobrym towarzystwie, networking kobiecy, nowe znajomości, dobra książka, a na zakończenie dobre polskie kino z koleżankami albo  z mężem/partnerem.

"Artystyczne menu specjalnie dla Pań."
W programie:
Delikatna przystawka, Apetyczne danie główne, Rozkoszny deser, Magiczna kolacja.
Na wspaniałą kobiecą ucztę zabiorą nas:
Michał Grobelny, Wojciech Zwierniak, Tomasz Jarosz, Andrzej Starowicz.

Koncerty, pokazy mody, kiermasz urody, spotkania i dyskusje.

Wstęp wolny.

Patroni medialni:
Gazeta Myślenicka, Telewizja Internetowa Myślenice iTV, Sedno, Miasto Info

Heaven in Hell - komedia romantyczna. 


Czy dojrzałej kobiecie wolno się szaleńczo zakochać i rzucić w wir namiętności? Czy atrakcyjny facet, o którym marzą dziewczyny, może wybrać starszą partnerkę, dając jej czułość i bliskość, za którymi ona tak bardzo tęskni? W "Heaven in Hell" Olgę (Magdalena Boczarska) i Maksa (Simone Susinna) dzieli 15 lat różnicy. Ona to kobieta sukcesu, matka dorosłej córki. On - przystojny, młody mężczyzna czerpiący z życia garściami i łapiący każdą chwilę. Los postawił ich sobie na drodze, rozpalił zmysły i uwikłał w płomienny romans. Olgą targają skrajne uczucia: poczucie odpowiedzialności walczy z rodzącą się miłością, poczucie wstydu - z siłą namiętności, rozwaga - z tęsknotą za spontanicznością młodej dziewczyny. Maks zaczyna rozumieć, że beztroskie życie z dnia na dzień już mu nie odpowiada. Jest pewien, że kobieta, którą spotkał jest miłością jego życia. Nie wie jednak, jak pokonać przeszkody na drodze do bycia razem. Kiedy głęboko skrywane tajemnice wyjdą na jaw, jeszcze bardziej skomplikują trudne wybory kochanków z "Heaven in Hell". Oboje kochają szalone żywioły, wiatr i gwałtowne morze. Czy odważą się skoczyć w nieznane?

Wstęp - cena biletu promocyjna 15 zł.

 Są występy, są koncerty i film to czas na dobrą kobiecą literaturę. Po sąsiedzku w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. J. Kruczka, czeka na Was ciekawa oferta. 

Zapraszamy!

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń