2022-12-27

Koncert: Pokój nieśmy ludziom wszem...

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Miasto i Gmina Myślenice serdecznie zapraszają na noworoczny koncert kolęd "Pokój nieśmy ludziom wszem..." z udziałem Jacka Wójcickiego, Anny Sokołowskiej-Alabrudzińskiej, Dariusza Kordka oraz Łukasza Lecha. Koncert odbędzie się 5 stycznia 2023 w MOKis (Ul. Piłsudskiego 20). Wstęp wolny!

 „Pokój nieśmy ludziom wszem…” to premierowy koncert kolędowy z udziałem gwiazd polskiej sceny i estrady. Na wyjątkowy program składają się najpiękniejsze polskie kolędy, a także pogodne i wzruszające pastorałki. Wokalistom towarzyszy zespół instrumentalny pod kierownictwem Macieja Niecia. Gospodarzem koncertu będzie Łukasz Lech. Nie braknie chwil uśmiechu i prawdziwego wzruszenia.

W koncercie udział wezmą znane i lubiane gwiazdy polskiej estrady:

Anna Sokołowska-Alabrudzińska – laureatka wielu prestiżowych nagród, w tym Festiwalu ,,Pamiętajmy o Osieckiej” w Warszawie oraz Nagrody Głównej Grand Prix Prezesa Telewizji Polskiej dla najwybitniejszej indywidualności Festiwalu ,,Zamkowe Spotkania Śpiewajmy Poezję” w Olsztynie. Warto zauważyć niezwykle udany występ na FPP Premiery Opole 2021 (TVP1).

Jacek Wójcicki – niekwestionowana gwiazda polskiej estrady, śpiewający aktor, a nawet tenor. Związany z Piwnicą Pod Baranami, gdzie debiutował jako piosenkarz. Znany z Kabaretu Olgi Lipińskiej. Nagrodzony na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu oraz na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu.

Łukasz Lech – autor i reżyser koncertu, twórca niezliczonych programów telewizyjnych, koncertów i festiwali oraz wyjątkowy prowadzący, według krytyków obdarzony wyjątkową charyzmą i umiejętnością pięknego mówienia, laureat wielu nagród.

Dariusz Kordek – gwiazda sceny wokalista, aktor musicalowy, autor tekstów,. Znany szerokiej publiczności z wielu filmów i seriali.

Wokalistom towarzyszyć będzie trzyosobowy zespół muzyczny, którym pokieruje Maciej Nicień.

Maciej Nieć – kierownik muzyczny współpracujący z wieloma zespołami i solistami. Reprezentuje skrajnie różne stylistyki - od muzyki klasycznej, po folk, jazz, a na rocku kończąc. Związany ze słynną grupą Lachersi, z którą święcił wiele triumfów, również na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Autor niezliczonych opracowań muzycznych do ponad 100 koncertów telewizyjnych.

Koncert odbędzie się d wniu 5 stycznia o godz. 18.00 w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Wstep na widowisko jest bezpłatny. Nie obowiązują bilety wstępu, lecz ilość miejsc jest ograniczona. 

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń