2022-10-06

Myślenicki Dzień Kundelka 2022

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu oraz Stowarzyszenie Przytul Śierściucha zapraszają do udziału w obchodach „Myślenickiego Dnia Kundelka“ w sobotę 22 października.

Z okazji dnia kundelka, czyli święta wszystkich wielorasowych psów, przygotowaliśmy pełen atrakcji program. T
Tego dnia czekać na Was będą:
10.00-16.00 kiermasz rękodzieła, domowych wypieków, przetworów, roślin, książek i artykułów dla pupili.
10.00 - 16.00 majsterkowanie przy DziaPanie - wspólne tworzenie budy dla psów.
10.00 - 11.30 oraz 13.30-15.00 -
Warsztaty plastyczne dla dzieci "Psie portrety"
10.00 - 10.45 - Dogoterapia - spotkanie edukacyjne dla dzieci oraz profilaktyka pogryzień realizowane przez Panią Natalię z Psi Przyjaciel. (Obowiązują zapisy pod nr tel. 780 032 558).
11.00 - Wybory naj kundelka
15.15 - Wspólny spacer z psem w ramach "Spacerownika teatralnego"
W tym roku po raz kolejny zapraszamy na bezpłatne czipowanie (dla psów z terenu Miasta i Gminy Myślenice – wymagane posiadanie książeczki zdrowia i aktualne szczepienie psa przeciw wściekliźnie),
W tym roku po raz kolejny zapraszamy na bezpłatne czipowanie (dla psów z terenu Miasta i Gminy Myślenice – wymagane posiadanie książeczki zdrowia i aktualne szczepienie psa przeciw wściekliźnie). Serdecznie zapraszamy!
..........................................
Na wydarzenie zapraszają:
Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice, Stowarzyszenie Przytul Sierściucha, Psi Przyjaciel, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Świetlica w Bęczarce, Kino MUZA w Myślenicach.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń