2022-08-31

Rynek Pełen Dźwięków – przed nami!

Wakacyjne koncerty już za nami, ale już 3 i 4 września o godz.19.00 czekają na myśleniczan kolejne różnorodne wydarzenia muzyczne w ramach cyklu Myślenice Rynek Pełen Dźwięków.

W sobotę 3 września wystąpi Radek Partyka z zespołem Zielony Szlak. Radek Partyka to gitarzysta, wokalista, kompozytor i od niedawna również pianista. Wykonuje poezję śpiewaną, był wielokrotnie nagradzany (indywidualnie oraz z zespołem) na festiwalach piosenki poetyckiej i turystycznej. Lider zespołu Zielony Szlak, z którym nagrał kilka bardzo dobrze przyjętych przez publiczność i krytyków z tzw. krainy łagodności. Pasjonat górskich wędrówek i podróży. Wielbiciel poezji Jana Twardowskiego, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego i Kazimierza Przerwy Tetmajera.
W niedzielę wyczekiwany występ QL DIXIE BAND. Formacja buduje swój repertuar przede wszystkim w oparciu o światowe standardy muzyki jazzowej - głównie dixieland`owej. Band nie stroni również od szerszej inspiracji, przejawiającej się sukcesywnym włączaniem do swojego programu innych niż standardy jazzowe utworów. Wśród nich odnajdziemy także znane evergreeny współczesnej muzyki rozrywkowej, zaaranżowane w duchu muzyki jazzowej.
Na wydarzenie zapraszają:
Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Pan Jarosław Szlachetka
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Miasto i Gmina Myślenice

W razie deszczu wydarzenie zostanie odwołane.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń