2022-08-18

Pasja. Spojrzenie od środka, cz. 4. Muzyka.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na spotkanie w ramach cyklu rozmów online, pn. "Pasja. Spojrzenie od środka". Jest to kolejna propozycja programowa realizowana w ramach drugiej edycji Myślenickiego Ośrodka Domowej Kultury. Cyfrowa odsłona MOKiS. Czwarte spotkanie odbędzie się w najbliższą środę, 16 grudnia 2020 r., o godz. 19.00 na kanale MOKiS na YouTube. Gościem Piotra Szewczyka będzie Klaudia Dzieża. Skrzypaczka. Absolwentka Szkoły Muzycznej I st. im. L. Różyckiego w Myślenicach oraz Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. F. Chopina w Krakowie. Ukończyła Akademię Muzyczną w Krakowie w klasie skrzypiec. Nauczycielka w Szkole Muzycznej I st. im. O. Kolberga w Czasławiu oraz skrzypaczka w Operze Krakowskiej.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń