2022-03-21

Myślenicki koncert charytatywny ,,W kolorowych skarpetkach”

27  marca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu odbędzie się koncert charytatywny pt. ,,W kolorowych skarpetach”, którego celem jest zebranie funduszy na plac zabaw dla wychowanków OREWu w Myślenicach. Wystąpią: wokaliści Andrzej i Jacek Zieliński z zespołu Skaldowie oraz Orkiestra Reprezentacyjna Miasta i Gminy Myślenice pod batutą Wojciecha Kwiatka. Koncert poprowadzi Aneta Legierska.

Zapraszamy Państwa do licytacji internetowej (link poniżej):
https://www.facebook.com/groups/362744025014801

Bilety do nabycia tel. 534 568 645.

Wydarzenie współfinansowane jest ze środków finansowych budżetu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu w ramach współpracy z innymi organizacjami i instytucjami kultury.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń