2022-02-21

Myślenicki Dzień Kobiet 2022. Z Tereską w tle. Edycja druga.

Szanowne Panie! Tegoroczny Myślenicki Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami. 8 marca w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu zapraszamy Was na prawdziwie kobiecy wieczór. W programie Kobieca Strefa Konsultacji, panel dyskusyjny, elektryzujący pokaz tanga czy  pokaz mody. A to jeszcze nie koniec atrakcji, gdyż organizatorzy przygotowali ponadto lekcję tańca dla wszystkich kobiet, koncert gwiazdy piosenki francuskiej, a na finał kobiecy seans filmowy w Kinie Muza. Wszystko we wspaniałej damskiej atmosferze. Na uczestniczki czeka również moc dodatkowych rozrywek, od foto ścianki po loterię voucherów.

Z Tereską w tle

Fontanna o nietypowym imieniu Tereska, jest jednym z symboli naszego miasta. I to właśnie dumnie osadzona na myślenickim Rynku Tereska  będzie patronką tego niezwykłego, lokalnego święta. Chcemy pokazać różne oblicza kobiecości, chwalić się talentami, dzielić doświadczeniem i wspólnie budować obraz współczesnych kobiet. To już druga edycja tego wydarzenia, zeszłoroczna cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Koncert gwiazdy wieczoru na finał

Na finał Myślenickiego Dnia Kobiet z Tereską w tle zaprosimy Was na niezwykły koncert. Gwiazdą koncertu będzie francuski muzyk i wokalista Francois, uczestnik programu Mam Talent.

Moc wydarzeń towarzyszących

Myślenicki Dzień Kobiet z Tereską będzie można celebrować już od godziny 17.00, kiedy w holu MOKiS będzie Kobieca Strefa Konsultacji. Zapraszamy myślenickich przedsiębiorców, z produktami i usługami dedykowanymi dla kobiet, by do 28.02.2022  do godz. 12.00 przesłali nam swoje zgłoszenie. Szczegóły na stronie www.mokis.myslenice.pl.

Od godz.17.30 rozpocznie się również oficjalna część wydarzenia, którą rozpocznie panel dyskusyjny „Jak dobrze być kobietą” - moderowany przez dyrektora MOKiS Piotra Szewczyka. Do udziału w rozmowie zaprosił on specjalistów z zakresu treningu personalnego, kosmetologii, wizerunku medialnego i psychologii społecznej. W dalszej części wieczoru czeka nas pokaz tanga w wykonaniu mistrzów tańca towarzyskiego, pokaz mody damskiej oraz lekcja tańca dla kobiet prowadzona przez Andrzeja Starowicza. Na finał koncert gwiazdy wieczoru, a całość wydarzenia zamknie pokaz filmu Hiszpański Romans.

Na wydarzenie zapraszają: Miasto i Gmina Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sport, Kino Muza oraz lokalne instytucje społeczno-kulturalne. Zapraszamy Was do uczestniczenia w tym niezwykłym święcie!

Informacje organizacyjne:

Zapraszamy myślenickich przedsiębiorców, z produktami dedykowanymi dla kobiet, by do 28.02.2022 do godz. 12.00 przesłali nam swoje zgłoszenie. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.mokis.myslenice.pl. Ilość miejsc jest ograniczona, o ostatecznym udziale decyduje Organizator, który do 2 marca wyśle informację zwrotną do zainteresowanych. Szczegółowe informacje o akcji: tel.12 2721511 oraz e-mail mokis@myslenice.pl. Formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/pZPh3swGYkMe3mwg7.

Wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym wg. Regulaminu MOKiS. W przypadku przekroczenia liczby 30 procent widzów. Limity nie dotyczą osób zaszczepionych. Po wyczerpaniu obowiązującego limitu miejsc warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest dobrowolne okazanie Unijnego Certyfikatu Covid-19. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wejście na seans kinowy zgodnie z cennikiem.

Szczegółowy program:

17.00 – 20.00 – kobieca strefa konsultacji w holu MOKiS wraz ze strefą foto

17.30 – 18.00 – debata pn. „Jak dobrze być kobietą”

18.00 – 18.05 – elektryzujący pokaz tango w wykonaniu światowej sławy mistrzów tańca oraz dance show

18.05 – 18.25 - profesjonalny pokaz mody damskiej (dziennej i wieczorowej) wraz z loterią voucherów

18.25 – 18.45 – wspólna lekcja tańca na scenie MOKiS wraz z Andrzejem Starowiczem

18.45 – 18.50 – pokaz Waltza w wykonaniu światowej sławy mistrzów tańca oraz dance show

18.50 – 19.00 – loteria z kartami podarunkowymi dla Pań

19.00 – 20.00 – koncert gwiazdy wieczoru Francois

20.30 – 22.15 – film w Kinie Muza Hiszpański Romans.

Loga Fundusze Europejskie - Polska Cyfrowa, Rzeczpospolita Polska, Unia Europejska - Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Dostosowanie strony Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu dla potrzeb osób ze specjalnymi wymogami wraz z jej przebudową oraz projektem graficznym i funkcjonalnym została sfinansowana w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III Osi Programu – Zwiększenie stopnia oraz poprawa umiejętności korzystania z internetu, w tym e usług publicznych w szczególności realizuje cele stworzenia trwałych mechanizmów podnoszenia kompetencji cyfrowych na poziomie lokalnym 3.2 "Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej".
Nazwa programu: Cyfrowa [e]nergia w kulturze. Program cyfryzacji Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu.

© 2020 mokis.myslenice.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zadzwoń